Wpis z mikrobloga

siema mirki z #opole poszedlem dzisiaj z rozowa do presto, chcielismy mala pizze, lokal na zewnatrz wydawal sie fajny, wiec jak chcecie zjesc pizze wielkosci spodka od filizanki za 10zl to polecam presto, rozmiar pizzy oczywiscie nie podany nigdzie (no nie zapytalem sie, zaplace.. stac mnie, #!$%@? #pdk ) to sos, ktory mialbyc czosnkowy okazal sie majonezem z sola :D po zapytaniu obslugi po co prosilem o dwa talerze dla tak malej pizzy pani stwierdzila, ze sama sie dziwi, trzeba bylo spytac :D no ok, hehe moja wina, ale czemu sos czosnkowy jest majonezem? "nikt nigdy nie narzekal" a kolega, ktory robi pizze tylko jej powiedzial zeby sie nami nie przejmowala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grzmotojebca - siema mirki z #opole poszedlem dzisiaj z rozowa do presto, chcielismy ...

źródło: comment_3myxGtvarERDbXe5brd8TOA616z5kZaL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@fegwegw: oczywisie, ze nie, no ale #!$%@? fajnie by bylo jakby mnie ktos uswiadomil, ze sa dwa rozmiary pizzy, nano i makro, w zadnej innej pizzeri w opolu sie nie spotkalem z takim rozmiarem za taka cene :D
@Heheszkara:
bardziej pro kupic pizze w dino i #!$%@? ja wlasnym skladnikiem, przezorny zawsze ubezpieczony i z fartem mordo oi
  • Odpowiedz