Wpis z mikrobloga

Hmmm... Że #ripple to inna liga scamów niż cała reszta marketu to jedno, ale zastanawia mnie coś co go wyróżnia...

Na tagu #kryptowaluty #bitcoin możemy często spotkać osobniki, które otwarcie przyznają że zapakowały się w jakiś scam. wierzą w jakieś brednie o rewolucji itd. bronią tego scamu i ogólnie o nim majaczą na mirko...
Np. taka #iota, #lisk, #nano mają swoją grupę wyznawców i możemy czesto ich tu spotkać.

A XRP?

Scam, który skakał po 2, 3 miejscu marketu jasno świadczy w tym że ludzie się w to pakują...
Ale jakaś taka cisza na jego temat... dlaczego?

Czyżby nawet januszekrypto wiedziały że to taki absurd że wstydzą się przyznać do niego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ilość fiatów jakie w niego wrzucili ludzie jasno świadczy o sporej grupie scampelikanów, jednak nie przekłąda się to kompletnie na ilość naganiaczy.

Wytłumaczcie mi to zjawisko ripplowcy... Jaki jest tego powód? Poważnie mnie to zastanawia.
Wstydzicie się tego tworu?
  • 32
@cyberpunkbtc: ripple, stellary, etery i reszta scamów, jeżeli jest tu ktoś kto ma czas i ochotę to niech wysługa tego wszystko wytłumaczone przez najwyższej klasy fachowców. Polecam tą serię, dla mnie najciekawsza z jaką spotkałem się do tej pory. Zaoszczędzicie Sporo kasy jeżeli będziecie słuchać takich ludzi jak oni.
p.....4 - @cyberpunkbtc: ripple, stellary, etery i reszta scamów, jeżeli jest tu ktoś...
@fireman2: JAKIE #!$%@? BANKI? To nie jest żadna banksterska moneta... Już dość żałosne jest to że wszelkie media o tematyce krypto w te brednie wierzą ;)
100% wszelkich wypowiedzi to że to banksterska moneta i dlatego nikt jej nie lubi... człowieku. To jest scam i nigdy nie będzie wykorzystywany przez żadne banki.

Tylko mi nie podrzucaj. bredni że jakiś bank oświadcza o używaniu tego, bo temat szeroki a nie chce mi
@fireman2: O fuck, już rozumiem... Jakie to oczywiste...
Ludzie się wstydzą bo myślą że to "banksterskie crypto" wstydzą się że to ma coś wspólnego z bankami... #!$%@?, zapomniałe patrzeć przez pryzmat procesów myślowych jenausz...
Nieistotne, już wszystko kumam ;)
@pawlo74: Ja wiem, przecież od dawna powtarzałem że niektóre scamy jak IOTA pięknie trafiają w umysły januszy. Nie traktuj tego jak coin a jako index. Janusze spompują i można na nich jeszcze zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wartość coinów od dawna nie jest odzwierciedleniem tego czy mają przyszłość, lub jakie mają one cechy

WARTOŚĆ SCAMÓW OKREŚLA JEDYNIE POZIOM MARKETINGU - idealne przykłady ripple, i mój faworyt IOTA
@fervi: a widzisz ja jestem głupkiem, który ma wyrzuty i dlatego nie bawi się w alto-scamy. Pieniądze to nie wszystko, dowiadujesz się o tym jak już je zdobędziesz a tych, którzy mają gruuuube miliony dolarów i nadal bawią się w krojenie januszy nigdy nie zrozumiem, po co to wszystko?
@pawlo74: To ze ktos sprzedaje jakas "walute" co jest scamem nie znaczy ze "sprzedaje" komus scam. To niekoniecznie sprzedajacy nakrecil dana osobe sciemniajac jej jaki to sukces bedzie. Jest popyt jest podaz. Swiadoma scamu osoba moze rowniez sprzedac dana walute innej swiadomej scamu osobie, wtedy co w tym moralnie zlego?