Wpis z mikrobloga

Mircy, wlaśnie przesiadłem się z Redmi Note 3 PRO na MI 5. Szukam najlepszej wersji MIUI9.
Mam wgrane MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.4.27 (rozwojowa)
Jeszcze nie skonfigurowałem telefonu i chce od razu wgrać MIUI9 i wtedy wszystko poustawiać.
Na RN3 nie wyszedłem z MIUI7 więc jestem poza obiegiem informacji. Po przejrzeniu tagu MI5 widzę, że tylko wersja z oreo się trochę krzaczy.
Sciągam właśnie MIUI 9 Global Stable V9.2.1.0.NAAMIEK.
Będzie git czy poleciacie coś innego? MIUI Polska etc?
#xiaomi #mi5
  • 15
@Robinxon: jak praktycznie? Przeciez to to samo. Kolejny lyknal propagande frajera acida, ze miuipolska to on robi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @buz3k: Jak nic nie robiles to polecam wipe i wrzucic Oreo, ten najnowszy build dziala w miare ale bateria sporo lepsza niz w ostatnich na nugacie.
@Robinxon: Co jest ? Tłumaczenie, które zrobiłby średnio ogarnięty z angielskiego licealista ? @Rumuncajz dobrze Ci powiedział, xiaomi.eu to jest miupolska. Ciekawe, czy jakby ktoś dla beki w polskim globalu wyedytował jeden plik zmieniając nazwe na "Polish White Power Super MIUI", uznałbyś to za nowy system ?
@Orjon_MIUI: to nie zawsze działa. Co prawda nie posiadam mi5, ale korzystałem na zbliżonym pod względem zabezpieczeń mi6. Jedyny efekt to zmiana z bootloopa na szybki restart bezpośrednio do recovery