Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,gwałciciel i pedofil...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg
  • 272
@Pshemeck jeszcze raz bo się jebnąłem w obliczeniach:facet powinien dostać z minimum 10 mln. Tak żeby mógł chociaż teraz żyć i nie pracować. Przynajmniej częściowo mu to pomoże odzyskać życie. Ludzie pracują z dojazdami koło 10h. Snu nie liczę i wychodzi że normalnie ma się z 50h tyg? Dla siebie. On będzie miał dzięki kasie z120 i to bez konieczności brania urlopów czy przychodzenia do pracy. Więc życia mu to nijak nie
@Pshemeck o czym w ogóle dyskutować.niewinny i to się liczy. Kas ajak psu buda się należy.dla mnie rok życia jest więcej warty niż milion. Kase nie zamienie na czas ani go nie zatrzymam. Tak samo przeżyć, historii, wspomnień itd. Dlatego mu się chociaż kasa należy. I to jedna z sytuacji w której państwo powinno być hojne. A potem dojechać tych co olali sprawę i zmarnowali życie kolesiowi swoim lenistwem i błędami. Ale
@poznanskijanusz: Nie znam akt sprawy, nie znam okoliczności związanych z odbywaniem przez skazanego kary pozbawienia wolności, nie ma jeszcze w sprawie konkretnego orzeczenia, nie znam sytuacji skazanego w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego. W tej sprawie nie wiem nic, wiec nie jestem w stanie podać kwoty która mogłaby zadośćuczynić krzywdzie, która spotkała skazanego. Odpowiadając na Twoje pytania, myśle ze pełnomocnik powinien walczyć o zasadzenie kwoty ok. 10 milionów złotych. Ja bym
@Pshemeck: Robactwo w czystej postaci,ja bym wolał byc zabity chyba niz sie przyznac i siedziec pol zycia,albo wyjsc na troche i naglosnic sprawe,znam ta sprawe i wychodzi na to ze gdyby koles podjal odpowiednie kroki to by nawet roku nie rzesiedzial. Moj tata został kiedys wrobiony w kradziez samochodu,nie przyznal sie i wiecie jak go odbieralismy? połamałi mu rece xD Taka mamy policje
@savanna: Opisałaś prawie idealnie fabułe filmu "Polowanie", który z kolei polecam. Tak to właśnie wygląda.

Gość nie ma wyjścia, dostanie odszkodowanie i musi uciekać.
@InspektorDupa: to nie kwestia tego, czy będzie go obchodziło gadanie, bo na gadaniu może się nie skończyć. Podpalenie domu, wytłuczenie szyb, przecinanie opon w aucie, ostracyzm. Jeśli raz o kimś powie się "pedofil" to ludzie tego nie zapomną, a większość będzie domagała się sprawiedliwości, bo "skoro siedział w więzieniu to nie za nic, na pewno coś zrobił, nie chcemy go tu".
Jeden dzień, jedna sytuacja i zmiana percepcji. Jak dostanie 1,5 miliona sam mu wpłacę ile mogę. Bo ja mam przyszłość, którą zagwarantowała mi moja przeszłość a on? On ma pustkę.


@Pshemeck: widzę że interesujesz się tematem, mógłbym liczyć na to że podesłałbyś mi link do ewentualnej zbiórki pieniędzy gdyby taka się pojawiła i wiedziałbyś o tym?
@Kvazar: jak król??? ciężko będzie przeżyć i nadrobić to co się straciło czyli jedne z najlepszych lat życia, bo właśnie 20-40 to najlepszy czas w życiu każdego człowieka, co z tego że będzie miał kasę, będzie mógł zwiedzić cały świat, kupić sobie dom niemal w dowolnym zakątku świata, super auto etc jak pewnych spraw nienamacalnych mu nikt i nic nie zwróci. 3-4mln dostanie jak będzie miał dobrego "papugę" a będzie miał