Wpis z mikrobloga

Wylądowałem na dywaniku u kierowniczki linii kas, ponoć sprzedałem alkohol dwóm osobom ledwo trzymającym się na nogach i mam za to otrzymać naganę - ponoć to druga najgorsza rzecz po zwolnieniu dyscyplinarnym. Ja bynajmniej sobie tego nie przypominam i będę się starał uzyskać wgląd do nagrań z tego wydarzenia a na jutro mam przynieść wypełnione wyjaśnienie w tej sprawie. Coś mogę jeszcze zrobić? Bo szczerze z każdym kolejnym dniem obawiam się że wylecę dyscyplinarnie a takie coś w aktach w wieku 21 lat by mi chyba zamknęło większość drzwi

#pracbaza
#praca
  • 5
  • Odpowiedz
Bo szczerze z każdym kolejnym dniem obawiam się że wylecę dyscyplinarnie a takie coś w aktach w wieku 21 lat by mi chyba zamknęło większość drzwi


@RexRX: Po prostu nie będziesz się przyznawać że tam pracowałeś i tyle. Mała strata.
  • Odpowiedz
@RexRX: W razie najgorszego po prostu pomijasz ten okres i lepiej już mówić, iż byłeś wtedy bezrobotny bądź pracowałeś dorywczo typu: podaj, przynieś, pozamiataj na zlecenie. Choć i w pupie, tego lepiej nie mówić bo i tak będą chcieli jakiś papier. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz