Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@curious: trochę zbiera głównie w dolnej części, mi nie przeszkadza. No niestety ekran nie jest płaski. Może jest jakieś szkło zaokrąglone, nie wiem
@Stragan: Na oko płaściutkie :D Dzięki, za podesłanie. Po prawej stronie nawet jest przyklejone odrobine bliżej krawędzi i lepiej przylega. Niestety przecina ekran przy krawędziach i właśnie to mocno przeszkadza w użytkowaniu.
Niestety przecina ekran przy krawędziach i właśnie to mocno przeszkadza w użytkowaniu.


@curious: tak już jest przy ekranach 2.5D i nic się z tym nie zrobi. Trzeba albo się do tego przyzwyczaić albo zrezygnować ze szkła.
@curious: Ja kupiłem za 7,50zł takie z ramkami na górze i na dole (tzw. szkło na cały ekran) i wszystko okej, tylko po jakiś 3 tygodniach mi się powietrze dostało gdy ścisnąłem telefon z boku i generalnie słyszę takie chrupanie lekkie. Prawdopodobnie wina etui, które naciska na szkło, które mimo wszystko ma pewną grubość, a etui dopasowane jest do samego telefonu. Odkleiłem szkło, wyczyściłem ekran i spód szkła (klej jest tylko