Wpis z mikrobloga

Jak pech to pech.

Instaluje Symfony 4 na localhost i wywala mi błąd po wejściu już na stronę:

Uncaught PHP Exception Symfony\Component\HttpKernel\Exception\NotFoundHttpException: "No route found for "GET /"" at C:\laragon\www\donate\vendor\symfony\http-kernel\EventListener\RouterListener.php line 144


Nic w kodzie nie zmieniałem itp.
O co z tym chodzi?

#symfony #programowanie #php
  • 18
@AjentSzprot: Widziałem to i teraz zauważyłem jakiś filmik na końcu. Zobaczę to, ponieważ ogólnie tam nie ma rozwiązania tego problemu, a co najwyżej jest informacja, że zostanie to poprawione, ale chyba jednak tego nie poprawili.
@thcluboy: na zawsze wierny php w wersji 5 i bazom danym sql ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duchu0: bo? Pomijając to, ze Laravel jest lżejszy i „łatwiejszy” w nauce na start, to i tak lepiej zaczynać od Symfony. Nauczysz sie o wiele wiecej, co bedzie owocować w przyszłości. Takie jest moje zdanie, ale oczywiście nie ma jednego słusznego rozwiazania, a zdania bedą podzielone jak przy Angular vs
@h0lend9r: lecz jest wykorzystywany do mniejszych projektów, co czyni go lżejszym(jakkolwiek rozumieć to określenie), a przynajmniej tak zawsze było. Cos sie zmieniło w tej kwestii i teraz Symfony zyskał miano „mniejszego” z rodziny framework’ów php? Nie wydaje mi sie, choć moge sie mylić.