Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KebabKing: Nie każdy, ale powiem Ci, że ja przestałam mieć #!$%@? na dawkowanie "na oko" jakoś mniej-więcej jak zaczęłam brać opio. I przedawkowałam za każdym razem świadomie, żeby w końcu się #!$%@?ć, ale nalokson to jest super sprawa jednak.

@Leniek: On nie był tym typem, który leciał tylko po to, żeby wziąć więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KebabKing: Ja też prawie zeszłam, celowo.
#!$%@? bzdury w tej chwili. Serio uważasz, że lepiej walnąć MAF, FUF, czy zdelegalizowany BF niż oxy/majkę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@NieUsune: #!$%@? głupoty, serio. Są ćpuny i ćpuny. To nie był gość, który kradł, napadał ludzi czy też robił inne rzeczy dla pozyskania pieniędzy. A właśnie posunięcie do takich rzeczy sprawia, że człowiek staje się człowiekiem gorszego sortu. To, że ćpał, nie umniejsza mu jako człowiekowi.

@Istvan_Szentmichalyi97: Szanuję za dobry wybór, ja trochę ponad rok.

@Leniek: Nie ironizuj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KebabKing: Jedno i drugie sieje spustoszenie w organiźmie. I chlor i sulfosyf jadą organizm równo, ale chlor zrobi to szybciej. Znam ludzi co po jednej iniekcji klefe mają wypaloną bliznę.

@NieUsune: Przecież dobrze wiesz, że nie można komuś oddać swojego życia to po co #!$%@? takie głupoty?
I uwierz mi, mówię to z perspektywy osoby z takim wyrokiem i z perspektywy osoby która była uzależniona z 8-9 lat.