Wpis z mikrobloga

#reprezentacja to były czasy kiedy kochałem reprezentację, oglądając ten mecz aż nie mogłem uwierzyć że to Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem jednak rok 2009 przyjście Grzegorza Laty i 5 lat życia na dnie. Szkoda, że Boniek od razu nie wywalił Fornalika to ta gehenna by trwała krócej. Niestety ale do dzisiaj przez zaakceptowanie przez kibiców Grzegorza Laty(prostaka) nie mogę się przełamać i kibicować kadrze. Jestem człowiekiem emocjonalnym a więc przede wszystkim pamiętliwym. Nie mogę tego przeboleć, że kibice nie zbojkotowali euro 2012.
rbk17 - #reprezentacja to były czasy kiedy kochałem reprezentację, oglądając ten mecz...
  • 9
@Arveit: przekręcasz fakty - głosów sprzeciwu było więcej, ale nikt w konsekwencji nic nie zrobił. Wystarczyłoby żeby Błaszczykowski głośno powiedział w mediach "nie gram dla takiego PZPNu!".
Ja miałem kompletnie w poważaniu tamtą imprezę. Nie czułem żadnego związku emocjonalnego z drużyną złożoną z Perquisa, Obraniaka albo Polańskiego.


@Venro: bardzo interesujące spojrzenie na kadrę w tamtych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam tak samo, od mniej więcej czasów Laty polska reprezentacja kompletnie mnie nie grzeje


@DJtomex: i ostatecznie się opłaciło, ale zakładam, ze mimo wszystko obejrzałeś mecze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)