Wpis z mikrobloga

Pytanie do mieszkańców Krakowa. Czy Krowodrza, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Grzegórzki to dobre lokalizacje do zamieszkania tzn. spokój od energicznych kolegów z maczetami itp.? Którą z tych dzielnic wybrać? Interesują mnie okolice dobrze połączone z ulicą św. Filipa. #krakow
  • 14
  • Odpowiedz
@Lechu1777: Szukaj czegoś z tramwajem. Dojazd z obu Prądników drogami w godzinach szczytu to będzie męka. Poszukaj czegoś wzdłuż linii tramwajowej od pętli Krowodrza Górka.
  • Odpowiedz
@ms93: Ok, dzięki za sugestię.
@#!$%@?: Tak jak mówiłem, nie znam Krakowa, ale możliwe, że będę musiał przynajmniej na kilkanaście miesięcy tam zamieszkać i w lokalizacji takiej, żeby dojechać w godzinach ~16:30 na ul. św. Filipa. Trudno mi sprecyzować, bo po prostu Krakowa nie znam.
@Mixan: W ogóle nie moje rejony, ja Łódź/Warszawa, ale mogę musieć zamieszkać w Krakowie na kilkanaście miesięcy. Jako, że w dużych miastach już mieszkałem (na
  • Odpowiedz
@Lechu1777 tak jak kolega wyżej pisał, szukaj czegoś na linii tramwajowej od pętli Krowodrza Górka. Zero opóźnień, w 10 min na rynku, dojazd w każdą stronę Krakowa. Okolica spoko, jak nie szukasz problemów to jest super.
  • Odpowiedz
@Lechu1777: Luźna sugestia - Olsza I lub II , dojazd przykłądowo autobusem 129 pod galerie krakowska, a pozniej kawałeczek z buta.
Lub np okolice ronda mogilskiego
  • Odpowiedz
@Lechu1777: na filipa masz dobry dojazd z prawie każdej strony krakowa ale tak jak mirkowie wyżej polecałbym coś niedaleko pętli krowodrza górka, wtedy masz 4 tramwaje i którego byś nie użył to jesteś w max 15 min na filipa
  • Odpowiedz
Co powiecie na ulicę Langiewicza? Idzie tam mieszkać :D? Rejon mi pasuje, 1,8km na piechote to taki dłuższy spacer, nawet bym komunikacji nie używał.
  • Odpowiedz