Wpis z mikrobloga

Dzisiaj usiadłem i spisałem wszystkie rzeczy z mojej garderoby (łącznie z tymi brudnymi :D).

Dążę do tego, by stopniowo wyrzucać/oddawać do PCK rzeczy, w których po prostu nie chodzę, a te pozostałe albo zostawić - jeżeli pasują pod mój obecny styl życia, albo wymienić, by pasowały.
Warto wziąć pod uwagę fakt, że w poprzednie wakacje wyrzuciłem naprawdę sporo ciuchów, które odkładałem z myślą "a może kiedyś się przyda" i wiele rzeczy, które od zawsze leżały w szafie. Następnym zadaniem będzie dalsza ocena tego, co wylatuje i planowanie nowej garderoby. Jeśli chodzi o inspirację, to wzoruję się na dwóch gościach z the minimalists. Chciałbym, by każda rzecz, którą posiadam, faktycznie mi służyła.

Wszystkiego wyszło 97 sztuk.

- 19 par skarpetek
- 16 majtek
- 4 koszule
- 3 koszulki do spania
- 15 t-shirtów
- 2 koszulki polo
- 3 swetry
- 6 bluz
- 7 par spodni
- 5 krótkich spodni
- 3 kurtki (zimowa, wiosenno-jesienna i jeansowa)
- 3 pary spodenek do spania (2 krótkie, jedne długie)
- 3 rzeczy do uprawiania sportu
- inne 8 (podkoszulka, ręczniki, czapki itp.)

Dużo/mało? Jak jest u was? :P

Obserwuj/czarnolistuj: #robienierzeczy

#minimalizm #modameska
  • 15
@rally: Sęk w tym, że ogarniam, bo mam co do tego dobrą pamięć. Do tego wszystko sortowane kolorystycznie żeby ograniczyć zamieszanie do minimum. Po prostu jestem na przebudowanie stylu, ale się z rzeczami zżyłem xD
@shackup: Faktycznie, zapomniałem o butach, a to dlatego, że nie miałem ich w pokoju :D Wpisu nie moge edytować, ale napiszę tutaj: buty do biegania/sportu, 1 czarne rebooki, bardziej eleganckie, wyższe buty ze skóry (nie wiem, jak to się fachowo nazywa) + klapki. Wychodzą 4 sztuki obuwia :P
@apek: Zacząłem od spisywania każdej rzeczy łącznie z krótkim opisem, takim żebym zrozumiał. Potem zliczyłem :) Za niedługo będę szedł na zakupy, więc łatwiej mi będzie dobrać kolory itp.