Wpis z mikrobloga

@piorek_upiorek: wejdź na wypok.pl, to się dowiesz, że tu sami uchodźcy i Cię zgwałcą i zamordują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej prawdopodobnym zagrożeniem będzie to, że jak będziesz przechodził przez ulicę, to wleziesz pod samochód, bo nie jesteś przyzwyczajony do lewostronnego ruchu.

W Londynie żyje prawie 10 milionów ludzi, więc i przestępstwa się zdarzają. Ale jeżeli nie planujesz samotnych spacerów po jakichś podejrzanych dzielnicach, to nic Ci
@piorek_upiorek: kierowcy autobusów w miarę sprawnie omijają bomby pułapki w sharia zone ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to jest bezpiecznie, wiadomo ze zdarzają się dźgnięcia nożem itp. ale od jakiegoś czasu tylko gangusy miedzy sobą się uszkadzają. Wiec jeśli nie będziesz szukał zwady to wszystko będzie Ok.
@tenji: uważaj, bo dotrzesz do Acton i zmienisz zdanie :P
@piorek_upiorek: w jakim celu lecisz? Jeśli turystycznym to tylko polecam nie chodzić wlepionym w telefon na krawędzi chodnika - w ostatnich miesiącach popularną formą kradzieży jest wyrwanie telefonu z dłoni, przejazdem na skuterze. Ja widziałem to raz, na Camden. Nie wiem jakie są trendy tego typu kradzieży teraz.