Wpis z mikrobloga

Ile fentanylu #!$%@?ć żeby mieć pewność że umrę? Mam trzy plastry 100 µg/h, łączna zawartość w plastrze to 16.5 mg. Jeśli dobrze liczę to taka zawartość wystarcza na 165 h. To chyba kiepsko bo dawno zdążę się obudzić i wstać.
Czy jak #!$%@? wszystkie trzy i połaczę na przykład z alko to mogę mieć jako taką pewność? Dodam że nie interesuje mnie leczenie, nie chcę zmieniać w żaden sposób swojego życia. Chcę się już nigdy nie obudzić.
Można pisać na pw.
#samobojstwo #narkotykizawszespoko
  • 21
@betonowyOsiolx: Ja #!$%@? kolejny atencjusz, borderowiec, depresyjniak, dwubiegunowiec, czy inny #!$%@?. Na #!$%@? takie durne rzeczy wypisujesz? Po co się pytasz o dawkę? Chcesz sobie zostawić resztę na później, czy jak? LD50 i inne dane toksykologiczne możesz znaleźć w necie. Zabijają się tylko tchórze i lamusy. Plus dla Ciebie, że odpisałem na taki śmierdzący bait.
Dlaczego wszyscy mają taki ból dupy o to, że ktoś chce umrzeć? Dlaczego życie jest jedyną słuszną linią światopoglądową? Pewnie dlatego, że chcąc nie chcąc należę do klubu żyjących, których ewolucja ukształtowała, żeby chcieli żyć. Wasze życie jest tyle warte co życie mola, który właśnie zalęgł mi się w domu na resztce chleba, a wasza wiara w wartość życia to wiara religijna.