Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski pomocy, co mam zrobić, żeby mój obiekt westchnień mną zainteresował? :(
Niby chodzimy na jakieś kawki, jedzenie, ale raczej jako znajomi, a ja bym wolała coś więcej. Boje się, bo nie wiem jak on przyjmie jakikolwiek ruch z mojej strony...
Dodam, że nie jesteśmy jakimiś szczylami, oboje pracujemy, więc komentarzom "Hehe daj mu spisać pracę domową." dziękuję.
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj bzdur, że faceci nie friendzonują ;) Za mało szczegółów waszej relacji żeby odpowiedzieć co zadziała tak ogólnikowo. Wiesz jaki on jest w tych sprawach, rozmawialiście na tematy związków, tego czy potrafi kobietę podrywać czy to raczej wstydzioch? Może sprawdź jego reakcje tekstami w stylu push&pull - jak reaguje na droczenie albo pokazywanie mu, że inni są Tobą zainteresowani?
Ale on też nic nie robi w tym kierunku, więc może jednak jestem w friendzonie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej nie. Po prostu nie ma pojęcia, jak się za Ciebie zabrać. Tu masz potwierdzenie:

sam o sobie mówi, że jest przegrywem raczej.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: No normalnie, czy kiedyś myślał, czy mogliby coś miedzy wami być czy coś w tym stylu. Albo czy by nie chciał, bo fajnie wam się spędza czas i się zastanawiasz, czy mogłoby być z tego coś wiecej.

No albo jak zupełnie nie wiesz co robić, to forsuj dotyk i patrz na reakcje.
O tyle masz szansę, że faceci raczej nie chodzą na kawki i jedzenie z kobietami, z którymi wykluczają związek. Innymi słowy, faceci raczej nie friendzonują kobiet.


@glonstar: nie mierz wszystkich swoją miarą

Jest masa przypadków kiedy mężczyźni mają koleżanki. Po co, dlaczego? Bo to też ludzie? Nie wszyscy mężczyźni postrzegają kobiety jako potencjalne kandydatki na żony, inkubatory lub obiekty seksualne. Po prostu są kobiety, z którymi można porozmawiać, pośmiać się, poradzić