Wpis z mikrobloga

@tygrysekk: a na stronie sklepu foods by ann

Energy Bars

Ilość znalezionych towarów: 11

Zdrowa przekąska, która świetnie sprawdzi się przed i po treningu, między spotkaniami, czy jako alternatywa dla słodyczy. Została wytworzona z naturalnych składników, bez dodatku cukru, laktozy, glutenu, wspomagaczy smaku czy sztucznych barwników. Pyszny smakołyk zaspokajający głód i dodający energii na co dzień.


¯\_(ツ)_/¯
@MadIen: Sekcja może zawierać to tylko spis alergenów które są używane w zakładzie produkcyjnym. Ten produkt tego nie ma w składzie, ale na tej samej linii produkcyjnej mogli robić coś innego, nie dokładnie wyczyścić, jak kogoś najmniejsza drobinka uczula tak że mu gęba spuchnie i się udusi, to taka informacja zabezpiecza producenta przed pozwem, bo przecież ostrzegał. Nie róbcie afery.
Sekcja może zawierać to tylko spis alergenów które są używane w zakładzie produkcyjnym. Ten produkt tego nie ma w składzie, ale na tej samej linii produkcyjnej mogli robić coś innego, nie dokładnie wyczyścić, jak kogoś najmniejsza drobinka uczula tak że mu gęba spuchnie i się udusi, to taka informacja zabezpiecza producenta przed pozwem, bo przecież ostrzegał. Nie róbcie afery


@NieZdalemTestuTuringa: gówno batoniki z biedronki mają certyfikaty dla chorych na celiakię, a
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: nie wiedziałem, że idę z pedalską modą, bo ograniczam laktozę, która powoduje spustoszenie w moim żołądku. Myślałem, że to ważne, aby przy chorobie nadwrażliwości jelit uważać na laktozę, ale dzięki Tobie wiem, że to tylko pedalska moda. Przy najbliższej wizycie przekażę to mojemu lekarzowi, że ma mi więcej nie przepisywać pedalskich tabletek. Dzięki mirku!