Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na małe podsumowanie działalności Boxdela w kwestii pozbycia się chwasta, jakim jest Gural. Jako że woli się teraz uganiać za jakimś urojonym w jego chorym mózgu clownem z innymi intelektualnymi padlinami, to można uznać, że zakończył temat Gurala, a już z pewnością nie zareagował w odpowiednim czasie. Prawda jest taka, że gość bardziej zaszkodził dobru sprawy niż pomógł. Jedynym pozytywem tego jest to, że sprawą zainteresował się przez to @sawardega.

Tak naprawdę lepiej byłoby, gdyby się do tej sprawy nie wtrącał, to z pewnością sprawa byłaby teraz w o wiele lepszym położeniu. On tak naprawdę nagrał filmik, w którym bał się cokolwiek ostrzejszego powiedzieć (to zapewne wynika z deficytu intelektualnego). Dzięki temu Gural miał możliwość odnieść się do brudów Boxdela (który wiedział o pedofilii swojego kolegi, a mimo to się z nim trzymał, jest tego zresztą o wiele więcej...), unikając przy tym kluczowych zarzutów. Dzięki temu praktycznie udało mu się tak zmanipulować swoich małoletnich widzów, że wszystko przeszło bez szwanku.

I zamiast odpowiedzieć mu natychmiastowo, to ten kretyn woli biegać po koszalińskich lasach. W sumie nie dziwię się, że za kolegów ma takich impotentów intelektualnych jak Medusa i całą resztę bezmózgich youtuberów. Ba! Przecież on się niedawno kumplował z Guralem. To wiele świadczy o tej osobie. Teraz sprawę Gurala będzie zamiatał pod dywan, bo sam ma wiele za uszami. A czego się dziwić, jak zobaczyłem tę rozmowę z 8-latkiem. Jej poziom można przyrównać do tego, gdy Gural odpowiedział 5-latce: "A dlaczego ty masz #!$%@? mordę jak królik?" Totalna porażka. Już pomijam wiedzę o pedofilskich zapędach swojego "przyjaciela" i jednoczesne utrzymywanie z nim relacji. Nawet jakby chciał mu coś odpowiedzieć, to strach mu na to nie pozwala, czemu się nie dziwię, bo z takim deficytem intelektualnym ciężko będzie wygrać nawet z troglodytą Guralem.

Dla mnie ten cały Boxdel nieprzypadkowo znajduje się na stronie patostreamy.com. On po prostu jest czołowym patostreamerem w Polsce, choć teraz dochodzę do wniosku, że on jest jeszcze bardziej toksyczny od #danielmagical #bystrzaktv i całej reszty z tego względu, że ma większy autorytet u dzieci. Sprawa Gurala przez youtuberków już nie przejdzie i trzeba nią interesować topowe media i przy tym nagłośnić zachowanie Boxdela w tym wszystkim. Być może uda się upiec 2 pieczenie na jednym ogniu i wyrwać te 2 chwasty z życia publicznego.
#gural #boxdel #patostreamy
  • 10
@JuanKupiec: Wardęga może realnie wpłynąć na skasowanie kanału Gurala, bo, z całym szacunkiem do Wykopowiczów, ale nie mamy takiej mocy sprawczej. Plastuś dalej siedzi, streamuje i zaciesza japę, już nawet zapomniał, jak niedawno wylewał krokodyle łzy pod publikę. Znowu jest arogancki, czupurny i buńczuczny.
@Minuta123: Ja tam nie liczę na tych znanych jutuberków, a na Was, dzięki Wam i Waszym akcjom dowiedziałem się kim jest ta hiena... oglądałem może z 3 razy tego wiecie kogo... pierwszy raz jak ten rekord bił streama. Myślałem, że to normalny gość jest, a to zwykła... Wiem doskonale,że jego życie i tak już nie będzie nigdy takie same. On teraz udaje wymyśla próbuje odbijać piłeczkę ale tylko dla dzieciaków bo
@Szu_: Jedynym plusem jest to, że gość do końca życia albo przynajmniej na długi czas otrzymał łatkę pedofila i wszystkie niosące za tym konsekwencje. Jako że jest wysoki, wyróżnia się na ulicy, to też dużo ludzi będzie go kojarzyło z materiałów Wardęgi itd. i będą wiedzieli co to za zwyrol.
@Minuta123: Dokładnie takie samo mam zdanie, łatkę pedofila ma do końca życia przypisaną... Patrząc na takie dowody jakie są na pedofila to raczej nie będzie problemów aby miał przedstawione zarzuty za Namawianie nieletniej do czynności seksualnej itp... u pedofili znajdują zdjęcia dziewczynek i mają wyroki, a ten gość robił to publicznie są niezbite dowody i się buja nadal szczeka na tym YouTube... mnie krew zalewa jak słuchałem co on mówi na