Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu: a dla mnie zajebista, majestatyczny wygląd i szczyt marki playstation. pierwsza wersja z wbudowaną ps2, sacd, czytnik kart, linuchem, 4x usb, do tego sama konsola i blu ray i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.
ja pierdyle, za taką w pełni sprawną nową konsolę z gwarancją że by nie zdechła na yloda, przerobioną i z #!$%@? dyskiem pełnym zawartości dałbym się chyba pokroić. "następca" przy tym to smutny żart.
n64 #!$%@?,
  • Odpowiedz
@preparado: sama bryła może nie jest zła, ale to logo na środku spider-manową czcionką to koszmar xD Robisz sprzęt który ma wyglądać elegancko, błyszczy się jak fortepian, i na koniec walisz na środku wielki napis czymś równie tandetnym co comic sans xD

Całe szczęście logo zaorali i okładki gier też szybko zmienili. Nie robili by takiej dużej zmiany gdyby naprawdę nie uznali tego za poważną pomyłkę.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: każdy ma swój gust. dla mnie to nadal najlepszy model pod względem upakowania "technologii z kosmosu".
później zaczęli wszystko orać, przekreślając grubą krechą historię, zaczynając od wywalenia Kena i okrawania plejaka ze wszystkiego. Nawet trójkolorowe logo wywalili, a przecież to ikona.
Była epoka tego loga i epoka po nim, można rzec. Teraz do usranej śmierci będą amd remasterstation i już nigdy nie usłyszymy o emotion engine, cell, rsx, xdr i
  • Odpowiedz
@preparado: problem w tym że Cell się zupełnie nie nadawał do pisania gier. Niech sobie wymyślają rewolucyjne architektury pod warunkiem że to ma jakiś sens, a nie tylko utrudnia życie. Nazwy rozbudzające wyobraźnię, zupełnie nieadekwatne do tego co ten sprzęt naprawdę potrafił.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: poczytaj patenty dot. cella i ps3 i wtedy zobaczysz że jak by to monstrum powstało to nadawał by się.
dla mnie to nie wyobrażalne że takie rzeczy były planowane w 2001-2006. a później patrzysz na takie ps4 i "ah, szkoda gadać". i jeszcze niektórzy mówią że "nie dało" się wpakować nic mocniejszego, eh.
Ken to był wizjoner. Na nim powstało i na nim zakończyło się playstation.
Amen.
  • Odpowiedz