Wpis z mikrobloga

  • 0
@tomasz_B

Hmmm nie slyszalem/nie kojarze. Ja w PCC i chcialem pogadac z kims z branzy, porownac "warunki" bo rozne mityczne historie slyszalem i sie zastanawiam czy u nas tak slabo czy raczej srednio jak na branze.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz_B

Po 4 latach 3600 brutto (to nie jest jeszcze max, ale nie duzo brakuje) praca w systemie cztero brygadowym, przy #!$%@? chemii bo chlorowce, konkretnie chlorobenzen i pochodne to dupy nie urywa. Lubie ta robote, ale z drugiej strony trzeba sie szanowac
  • Odpowiedz
@Barneyeos: w polce ciężko w niektórych branżach, teraz jest stagnacja i ciężko się w niektórych dziedzinach rozwinąć. Znajomi powyjeżdżali a ja żałuje czasem że tego nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz_B

Jakies 2-3 lata temu slyszalem ze w Lotosie w Gdansku po umowie probnej dostaje aparatowy cos okolo 5300-5400 brutto, pozniej w gore w zaleznosci od zdolnosci etc, no i co roku premia w przyblizeniu 3-4 miesieczne wynagrodzenie (u nas co kwartal premia, ale 800-900 zl do reki, wiec dupy nie urywa) no, ale bez "wujka" dostac sie graniczy z cudem. Ciekawe ile w tym prawdy bo dosc rozne i rozbierzne informacje
  • Odpowiedz