Wpis z mikrobloga

Ja tam nwm co ludziska macie do ludzi oglądających anime, ja tam osobiście lubie obejrzeć anime od czasu do czasu, chyba że ludzie oglądający anime to szaleńcy, bo nie znam nikogo od siebie ogladajacego anime to się nie znam. Dajcie mi znać, czy rzeczywiście ci ludzie to chorzy, #!$%@? psychopaci ))¯_(ツ)_/¯
#anime #wykop
  • 15
@Zacide: Co zrobisz. Po prostu ludzie łykają to co mówią najgłośniejsi i dalej to kręcą, pewnie nawet nie wiedząc povco. Z resztą to nie dotyczy tylko anime, ale również wielu innych rzeczy.
I powtarzają w kółko "Anime(wstaw cokolwiek innego) to gówno. No chyba, że Dragon Ball to w tedy nie".
I zdaje się, że nic z tym się nie zrobi. Można ignorować takie wypowiedzi, ale nie wiem czy to najlepszy sposób.
@miszczunio14: Ja bym powiedział, że serii na sezon, które warto przynajmniej sprawdzić jest jakieś zwykle około 6. Rocznie daje to plus minus 20 do 30 produkcji, które warto obejrzeć, z czego kilka to absolutne perełki.

Owszem - jest również zalew kupy, ale to głównie na wewnętrzny japoński rynek dla otaku, bo z tego mają kupę kasy z merchendaisu.

To tak byś powiedział, że cały przemysł filmowy to gówno, bo rocznie wychodzi
ale anime to jest gówno, serio! Zobacz ile gówno tytułów wychodzi obecnie.


@miszczunio14: No tego nie kwestionuję. Po prostu nie oglądam anime (seriali, filmów), które mnie nie interesują i które uważam za gówniane. Jednak problem leży w ludziach, którzy nauczyli się powtarzać taką formułę, nie wiedząc tak na prawdę o czym do końca mówią.