Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada: @marihlana123: Nie serio, naprawdę sa najmniej mi się z wszystkich części podobała

1-2 Całkiem inne klimaty i gra w zasadzie więc nie biorę pod uwagę
3 - Zajebista nowość, fajne pięcie się po szczeblach kariery
Vice City -> zajebiste klimat chyba najlepsza gra w serii
SA -> gangsta rap, zero nowości ( chyba że #!$%@? hamburgerów aby przytyć nazwiesz nowością ), durni towarzysze ( coś jak ten znajomy głównego
@butelkaznakretka GTA 3 lepiej radziło sobie z fabułą?

Trójka fabularnie nie jest jakoś znacznie lepsza od dwójki gdzieś misje brałeś tylko z budek telefonicznych.

Dobra zarzutka ale jak koleś który nic się nie odzywa może być lepszą postacią niż Tommy Verceti xD

Po zabiciu Diaza masz jeszcze koło godziny grania, może się ta końcówka podobać, a może nie, ale bez przesady. Po łatwej końcówce całą grę oceniać?
@Aeny najbardziej gowniana to jest piątka XD 3,vc,i są miały klimat, najlepsza z nich wszystko to VC. A piątka to dno i metr mulu, do tego ten żałosny online XD
@DiscoKhan: W trójce miejsce odbierasz tak jak w VC, od postaci więc DUŻA zmiana w porównaniu do dwójki. Niemówiący bohater jest słaby, to fakt, ale sam Vercetti jest... Po prostu irytujący. A po zabiciu Diaza masz godzine grania. Ale porównaj to do wszystkiego przed zabiciem, wiele kolorowych postaci i różnorodnych misji. Podczas gdy potem to kup kilka budynków i porób parę misji a na koniec zabij Sonnyego. Trójka za to ciągle
@Aeny: Ta, San Andreas miało #!$%@? murzyński klimat, to prawda ale to tylko na samym początku gry, potem w San Fierro i Las Venturas klimaty były zupełnie inne. A najlepsze momenty to było jak się jechało kilka kilometrów poza miastem przez amerykańską drogę, a w tle leci K-Rose. Poza tym misje może nie wprowadzały wielu nowości, ale rozbudowywały elementy z poprzednich części. Durni towarzysze i durna fabuła to cechy charakterystyczne dla
to tylko na samym początku gry, potem w San Fierro i Las Venturas klimaty były zupełnie inne


@Donmaslanoz14: Kurka, może dałbym jeszcze jedną szansę tej grze. Jest to jedyna część serii (no i jeszcze CW) której nie skończyłem. Zawsze mnie odpychała po kilku misjach. Ale skoro mówisz że później się zmienia to mam nadzieję że na lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)