Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być chorym psychicznie żeby tworzyć w moja stronę jakieś posty odnośnie zbiórki.
Wanessa miała operację w Meksyku i wracała stamtad w momencie gdy byłem w Koszalinie.
Mam z jej mamą bezpośredni kontakt i nie wiem jaka zielonka może myśleć że #!$%@? 40k i robił sobie przypał dla takiej kwoty.
Jestem umówiony na spotkanie w Świętochłowicach z jej rodzicami.
Nawet nie wiecie ile pracy wymaga rozliczanie takiego czegoś, ugadywanie z hospicjum jak teraz przy KLAUNIE.
Wanessa została uratowana, ja daję jej mamie pieniądze żeby lepiej jej się żyło + dostanie jeszcze miśka.
Nie wiem jaki cymbał może pomyśleć, że kanałowi 1.3mln widzów opłaca się kraść 40k XD.
Uwierzcie, że to za maly hajs żeby poświęcać swój kanał.

#boxdel #danielmagical #patostreamy #gural
  • 55
@BOXDEL: To za ile byś poświęcił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio.. To odkąd zacząłeś gadać o wykopie to pojawiło się tu twoich pełno widzów nie wiem czy to hejterzy, ale #!$%@? jarają się tematyką twoich streamów a zarazem hejtują wszystkie tagi są zaspamowane. Więc proszę nie reklamuj już wykopu mówiąc, że jednak nie jest taki zły. A no
@BOXDEL: Spoko Boxdel, nie przejmuj się zielonkami, chcą wywęszyć sensację.
Ale wyjaśnisz Gurala na następnych aferkach, bo po tym jak cię zaatakował szotami, słowami a na koniec nawet opluł to chyba trzeba bo przez tego klauna nic nie zareagowałeś mimo że cały czerwony byłeś na wykopie jak pisałeś po jego live