Wpis z mikrobloga

@funkanoid: nie do końca się znam ale znajomy montował jakieś szklane oslonki, chyba chodzi o to samo ale pewny nie jestem bo on siedział na poddaszu\strychu a ja piłem piwo na dole i tylko sprawdzałem czy się światło zapala jak kazał.
@funkanoid: jakim cudem led 5w ma przegrzewać wełnę?


@ladzik: No gorące nie jest ale to wełna która będzie ciepło trzymała i nieustannie podgrzewana może dość mocno się nagrzać w upalne dni. Poza tym jakieś przeskoki iskry spawanie na stykach itp. Trzeba to osłonić.
@funkanoid: jak masz chęci/kasę/możliwości to pewnie jak najbardziej.
U brata i u ojca w domku montowaliśmy halogeny (a nie ledy) koło wełny i nie było problemu. Wg mnie to są za niskie temperatury żeby miało się coś stać, ale wiesz... nie ufaj ludziom z internetu ( ͡º ͜ʖ͡º)
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@olektrolek: @Andi128: @Analityk: ale się uśmiałem, będzie weselszy dzień.

Bardziej martwił bym się o leda, bo on będzie się przegrzewał i to zmniejszy jego żywotność. Ewentualnie przytopi obudowę plastikową.

Ludzie wkładali halogeny 50W pod sufit i to dopiero grzało. Jakiekolwiek dystanse można dać co najwyżej aby zrobić dystans do żarówki, w formie ażurowej, bo z powodu braku obiegu powietrza to żarówka może się bardzo mocno rozgrzać (albo elementy oprawy).