Wpis z mikrobloga

Skoro radar dokonał według mnie nieprawidłowego pomiaru to w tym momencie nie ma znaczenia ile jechałem naprawde bo pomiar jest nieprawidłowy.


@ETplayer:
Tak mogłoby być, ale chyba rzadko jest.
Patrz np. dawniejsza (nie ta sprzed miesiąca) sprawa jak videorejestrator gonił Hołowczyca.
Pomimo że w samej chwili pomiaru radiowóz jechał około 100km/h szybciej niż Hołowczyc, a pomiar był z wszech miar nieprawidłowy, to biegły na podstawie filmu ustalił że i tak musiał
@ETplayer Na jakiej podstawie chcesz unieważnienia. Ze względu na rodzaj radaru - błąd pomiaru. Chcesz przytoczyć konkretny artykuł z UK że są one niedokładnie ?
@ETplayer I jeszcze jedno. Jakiej używasz kamery? Nie lepiej było by zainwestować w rejestrator z GPS który pokazuje także prędkość?. Pytam bo nie wiem czy mógł by on być dowodem w sprawie gdy pokazał inną prędkość niż miernik policji
@ma999: unieważniali w PL już takie sprawy na podstawie opinii biegłych. Wyżej jakis mireczek nawet przekleił dlaczego.
Co do kamery to urządzenie bez atestu i innych pierdół nie moze byc brane pod uwage jako wyznacznik ile napewno jechałeś. Ale jako dowód w sprawie mozna by bylo załączyć tak czy siak.