Wpis z mikrobloga

@AwizisieAkat: lol nie chodzi o to. Jadą dwa pojazdy blisko siebie z tą samą prędkością to imo strzelała do pierwszego
Zresztą nie mam pewności że mierzyła we mnie. W pewnym momencie po wyprzedzeniu ten typ przede mną zaczął lekko uciekać
@Kary95: 82. Imo jechałem około 70. Radar ULTRALYTE LTI 20-20 nie mający żadnego potwierdzenia który pojazd zmierzyła. Do tego punkt celowniczy nie odpowiada wiązce lasera, więc jadąc w kolumnie pojazdów
@Atreyu: Jakoś nie widze żebym pisał o tym, że nic złego nie zrobiłem?
Jestem w stanie ponieść konsekwencje za to co zrobiłem czyli za tyle ile jechałem. Moim zdaniem przekroczeniem prędkość, ale nie o tyle. Twoim tokiem rozumowania jak by wykazało że jechałem 130 to też powinienem przyjąć mandat bo i tak jechałem za dużo o 20. Nie zgadzałem się z tym co mi pokazała i tyle
@Atreyu: lol gościu. Sprawa do sądu będzie skierowana bo według ich radaru przekoroczyłem prędkość o X km/h i nie ma znaczenia ze za iles tam km/h mniej jest ta sama kara. Skoro radar dokonał według mnie nieprawidłowego pomiaru to w tym momencie nie ma znaczenia ile jechałem naprawde bo pomiar jest nieprawidłowy.

Kilka spraw już wygrałem z policja i strażą miejską, nawet na zasadzie że w protokole było zapisane że zapytano