Wpis z mikrobloga

#rozrywka #seriale #telewizja #hbo #hbogo #netflix

Znalezisko na głównej o wejsciu hbo go bez pośredników to kopalnia raka, cebuli i małpich nosów.

polusowane wpisy:

JA ZAPŁACĘ TYLKO WTEDY JAK BĘDE MIAŁ WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU ZA MAŁE PIENIONDZE. NIE BĘDĘ KUPOWAŁ 4 PLATFORM.


Tak, tak właśnie będzie wykopki. Będzie monopolista i da wam wszystko za 5 zł na miecha. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja #!$%@?, z kim ja tu siedze. Elita internetu.
mistrz_tekkena - #rozrywka #seriale #telewizja #hbo #hbogo #netflix

Znalezisko na ...

źródło: comment_Vlle57R1u1dMkls0f386X3Y2QU42vLEL.jpg

Pobierz
  • 21
@mistrz_tekkena: co za problem zrobić wspólną platformę przy powiedzmy 50 zetach i oni proporcjonalnie się dzielą z każdego abonamentu ktoś używał 40% netflixa 15% amazona 5% spotify i 40% steama... ale nie każdy ciągnie w swoją stronę, użytkownik się #!$%@? i żadnemu nie będzie płacić ¯\_(ツ)_/¯
co zrobisz, chcą zmusić do cen amerykańskich przy zarobkach polskich


@mati1990: telewizja produktem pierwszej potrzeby bez ktorej sie umiera.

ponadto wystarczy ok 60 zł by mieć 3 wystepujace w PL platformy VOD. Showmax, HBOGO, netflix.

najtansza showmax kosztuje 19,99
@mistrz_tekkena: ale grand tour już nie obejrzę, człowieka na wysokim zamku w ogóle w polskiej ofercie niema. Płacić pełną kwotę za ochłapy? jeszcze jakby mieli u nas pełną ofertę.
Weź pod uwagę że nie każdy ogląda wszystko co oferuje dana platforma tylko jeden serial tu jeden program tam i jakiś film z czegoś innego.
@mistrz_tekkena: i właśnie tu masz racje telewizja nie jest potrzebą bez której się umiera, tylko rozrywką i chcesz w tym czasie robić to na co masz ochotę. Masz ochotę na film wieczorem znajdujesz na netflixie. Po skończeniu niechce ci się spać dawno coś oglądałeś więc nadrabiasz zaległości, szukasz 2 i znajdujesz coś fajnego patrzysz i #!$%@? amazon. Żeby obejrzeć 2 filmy już musisz mieć 2 konta.
@mistrz_tekkena: patrz punkt wyżej nawet jak coś znajdziesz nie zawsze musi być w ofercie danego portalu w danym kraju to już całkowicie przekreśla istnienie.
czemu luksus? w wypożyczalni vhs/dvd nie było problemu miałeś jedno konto w Beverly Hills Video
i niema w tym ale dzwoni miasto obok czy mają i nie raz się zdarzyło że mieli.
Jestem na tyle uparty że zdarzało się jechać 2 miasta po film ( ͡°
@mati1990: straszne, są serwisy takie jak uplix, które zbierają te dane w jedynym miejscu i możesz szybko wyszukać po nazwie, roku produkcji czy nawet kraju dany film jak i ustawić listę na nowości. Tylko jesteś zbyt wygodny by poświęcić kwadrans na wyszukanie. Kiedyś dużo więcej czasu musiałeś poświęcić by wyszukać dobre rzeczy. Ale jasne, lepiej narzekać niż poczytać.