Wpis z mikrobloga

Jeśli czytają to ludzie z Ukrainy, to chciałem podziękować paru milionom Ukraińców za odwiedziny polskiego kraju. Dziękujemy za wspieranie swoimi rękami polskiego kapitału, wprowadzanie kolorytu do naszego życia, dobrą integrację, ubogacenie kulturowe i brak większych problemów. Oby się wam wiodło jak najlepiej i żeby w waszym kraju zapanowała normalność, byście mogli wrócić do swoich stron, gdy tego zechcecie.

#ukraina #imigranci
bolo1 - Jeśli czytają to ludzie z Ukrainy, to chciałem podziękować paru milionom Ukra...

źródło: comment_xQ1Vmnxg5V2Qt7cMWs4SDugYvwzsXDjG.jpg

Pobierz
  • 19
Tak. Jeżeli jest jakiś kraj na świecie, z którego ludzie dobrowolnie zjeżdżają milionami do tej #!$%@?, tzn. że musi tam być konkretny gnój.

@bolo1: #!$%@? to na oczy nie widziałeś, jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nigdzie nie byli. Jak się nie wstydzisz w ogóle tak pisać. Ps. Możesz podziękować przy okazji, że dzięki nim nie wzrastają pensje.
@Pouty: xD socjal zabija kraj bo wspiera nierobstwo i kupuje glosy. Po co pracowac skoro rzad mi da? Na pewno pracujacy na czarno nie pomagaja ale to nie ich wina braku podwyzek. Na pewno duze podatki bardziej szkodza.
@Mnichuy To prawda, ale tak jak napisałem też jest. Nie ma jeleni, którzy chcą tyrać za minimalną (chyba, że kogoś zmusza sytuacja), to janusze zamiast dać podwyżki ściągają Ukraińców, bo taniej wychodzi.