Wpis z mikrobloga

@Metzger3: No dobrze, a wiec ci wytłumaczę. Lewicowiec ŻARTUJĄCY bądź też nawet obrażający w ten osób prawicowca, nie ma na myśli tego, że jest lepszy z urodzenia i w porównaniu z nim taki kolega nacjonalista to zwierzę, a jedynie w bardzo ostry sposób krytykuje jego zachowanie i poglądy. Zaś kiedy nacjonalista mówi, że Arab czy murzyn to zwierzęta, nie ma na myśli JEDYNIE ich zachowania ale ich genetyczne i wrodzone cechy,
@Hadzi a dlaczego zakładasz że ktoś używa tego zwrotu z inną definicja niż ty. Dlaczego nazwanie narodowca zwierzęciem jest dobre, a murzyna nie?
W obu wypadkach mówimy o grupach ludzi i oczywistym jest uogólnienie. A może osoby które nazywają murzynów zwierzętami również mówią dla żartów w taki sposób?

Kali kraść? Dobry Kali. Kalemu kraść, uuu antykalaizm.
@Metzger3: #!$%@?, weź przeczytaj co napisałem, szczególnie post scriptum a potem komentuj i wciskaj mi, że nazywanie narodowca zwierzęciem jest według mnie dobre.

A poza tym, to po tej waszej prawej stronie zawsze następuje taka infantylna naiwność, złapią za rękę nie moja ręka. Widziałem ze sto zdjęć ONRowców hailujących to nie, salut rzymski, #!$%@? ave cezar. Narodowcy trzymają sztandary z krzyżami celtyckimi i napisami Europa biała albo bezludna, krzyczą Jude Raus,
@Adrian00:

nazywania CAŁYCH GRUP etnicznych/religijnych/narodów/nacji/ras

religijnych

Zaś kiedy nacjonalista mówi, że Arab czy murzyn to zwierzęta, nie ma na myśli JEDYNIE ich zachowania ale ich genetyczne i wrodzone cechy, a ma to podłoże stricte rasistowskie i ideologiczn


W którym miejscu napisałem, że Muzułmanie to tylko Arabowie, albo, że nazywanie muzułmanów zwierzętami to rasizm. Rasizm to tylko jedno z podłoży, które przytoczyłem obok IDEOLOGII do tego użyłem prawidłowo przykładu arabów i murzynów
@Hadzi: Czyli dalej Kali coś robi dobrze, Symba robi to sam źle. Atakowanie nacjonalistów za poglądy - dobre, atakowanie lewicowoca za poglądy - zło. Araby przechodzą przez miasto z hasłami Islam zdominuje Europe - cisza, nacjonaliści przechodzą przez miasto z hasłami Biała Europa - zło, biali izolują się od "dobrodziejstw" multikulturalizmu - zaściankowość, ksenofobia, naziści. Murzyni, araby izolują się - taka ich potrzeba, ubogacają krajobraz, wprowadzają nowość.

I tak dalej. Od
@Metzger3: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cytaty z moich wpisów sprzed paru chwil:

Tak więc, nazywanie Antify zwierzętami i nazywanie skrajnych prawicowców-nacjonalistów-faszystów zwierzętami jest inne, ma inne podłoże i mimo wszystko nie ma tego samego znaczenia i wydźwięku, nie jest symetryczne do nazywania CAŁYCH GRUP etnicznych/religijnych/narodów/nacji/ras ZWIERZĘTAMI. Jak tego nie rozumiesz, to nie pomogę.


pomogę ci...

Tak więc, nazywanie Antify zwierzętami (...) ma inne podłoże i mimo wszystko nie ma tego samego znaczenia i wydźwięku,
@Hadzi: Czyli mamy następujące: dopisywanie własnej definicji do powszechnie zdefiniowanych określeń, selektywne dopuszczanie określeń pejoratywnych (najlepiej do wrogów ideologicznych) i na koniec stwierdzenie że jest się przeciwnikiem dehumanizacji ludzi i zarazem używanie i argumentowanie używanie określenień dehumanizujących.

dwumyślenie w pełnej formie.
Typowy #neuropek.
@Henryk_Chinaski: bzdura, projekty, wzory i tematyka produktów surge są nieraz bardzo zbliżone do asortymentu Red is Bad (chociaż jakościowo im daleko). Klient jest ten sam, te same grupy społeczne, większą ogólną popularność surge robi niższa cena niż w przypadku RiB.