Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kajka666: @kaziu12: #!$%@? nawet uśpienie byłoby mniej agresywne i nawet chyba tańsze niż taie barbarzyństwo... Masakra jakaś jak sobie pomyślę, że mógłbym to zrobić swojemu bądź co bądź rozlezionemu wilczurowi, mimo to go chyba wszyscy w domu lubią i kochają.. Mój mózg nie pojmuje takich zjebów
  • Odpowiedz
@awariaaa: Utopili psa, to tylko pies, można się rozejść. Zmasakrowali małego kota i nagrali, to tylko kot, można się rozejść. odcieli psu łapy, to tylko pies, można się rozejść. A niech ich dręczą, to tylko zwierzęta, co z tego, że człowiek to zwyrodnialec. Weź upadnij i ten głupi ryj se rozwal.
  • Odpowiedz
można ot tak oddać do schroniska?


@steven44: Większość okolicznych schronisk często idzie na ustępstwo i przyjmuje psa, jeśli jest wyraźny powód do jego oddania. Problemy stwarzają gdy ktoś oddaje bo mu się zwierzę znudziło.
  • Odpowiedz
@Namarin

Takiemu bydlakowi co to zrobił to nic innego jak kula w skroń


@HolzstockG

Jestem za zasadą oko za oko, ząb za ząb. Sprawcę, #!$%@? tego powinno się obwiązać taśmą i #!$%@?ć do wody


@groovyK

ja #!$%@?, to samo zrobić z tym zwyrodnialcem co to zrobił


@KrowiCycek

#!$%@?ć #!$%@?


@karski88

Śmieciowi który to zrobił nie należy się nic innego jak taka sama śmierć.

nie należy mu się #!$%@? nic poza śmiercią w
  • Odpowiedz
ok, thx. Wiesz może co to poważny powód?


@steven44: Nie lubię o tym gadać publicznie, bo nie chcę podpowiadać takim, którzy właśnie chcą oddać zwierzaka "bo się znudził" i będą kłamać pracownikom schroniska.
  • Odpowiedz
@Bartpabicz: Kto mówi o samosądzie? Prawo zawsze można zmienić a wyrok wydać na podstawie udowodnionej winy. Ja natomiast gardzę takimi pobłażliwymi jednostkami jak ty. Im więcej podobnych zarówno tobie jak i sprawcy tym wolniej jako gatunek będziemy się rozwijać i tym większa szansa na samozniszczenie.
  • Odpowiedz
@karski88 aplikacja takiej samej smierci sprawcy to wg. Ciebie jedyny dobry kierunek rozwoju naszego gatunku? Dwa millenia pracy myslicieli nad zasadami prawa, ktore wzniosly zachodnia cywilizacje na piedestal najwyzej rozwinietej cywilizacji w dziejach, to lipa, ale karski88 z wykopu ma lek na ta degrengolade?
  • Odpowiedz