Wpis z mikrobloga

Piątek piąteczek piątunio i humor popsuty. Gdyby nie to ze auto stało z lekko skręconymi kołami to jeździłbym z tym gownem cały dzień. Ma ktoś pojęcie jak odzyskać z tego dane? Szczególnie numer telefonu na który wysyłane były współrzędne gps. Karta sim jest pusta. Nie ma kontaktów ani nic, do tego jest to czeska simka Sazka Mobile. Ale jestem #!$%@?. Póki co simke wsadziłem do innego telefonu i czekam, może przyjdzie SMS z jakaś komenda. Docelowo chce to przyczepić do autobusu

#samochody #motoryzacja #policja #szpiegostwo #detektyw #mechanikasamochodowa
Pobierz n.....y - Piątek piąteczek piątunio i humor popsuty. Gdyby nie to ze auto stało z lek...
źródło: comment_vI5yCNmmXtEIqdJNqfc1EciCfO9tF0Ka.jpg
  • 16
@blueray: przede wszystkim ktoś sobie zadał trud, żeby zainstalować to gówno na terenie prywatnym, musiał przejść przez płot. Niestety nie było tam monitoringu i ciemno jak w d.. u murzyna z głównej. Raczej nie są to złodzieje bo akurat wtedy mieliby idealny moment na kradzież
@niezwornowazony no ale raczej nikt by się tego nie podjął. Za takie coś można chyba iść nawet siedzieć albo przynajmniej dostać grzywnę jak ktoś będzie chciał walczyć w sądzie. W ogóle to jakieś drogie auto? Opłaca się kraść, czy raczej zwyklak jakiś?
@cichooo: BMW f01 730d. Czy legalne to nie wiem i wisi mi to, prawdopodobnie zrobiła to konkurencja, dlatego zależy mi na odzyskaniu z tego gówienka nr telefonu, to już sam dojdę do kogo szły te współrzędne
@niezwornowazony pewnie to jest tak zrobione żeby się nie dało z tego odzyskać niczego, myślę że najlepiej iść do jakiś speców od takich rzeczy, pewnie dużo się dowiesz na ten temat. Zastanawiające jest to, na #!$%@? w ogóle coś takiego montować. Weź to wsadź tam gdzie było i zostaw kamerę na noc na samochód, bo pewnie ktoś to będzie chciał zabrać kiedys
@cichooo: przypuszczam, że to jest na straty, kosztuje około 400 zł. To urządzenie działa na zasadzie abonamentu, więc ktoś to kupił i opłacił. Dziś wyjeżdżam na tydzień, dobrze, że zauważyłem bo bym się zameldował z tym gównem w paru miastach. A tymczasem przyczepione jest do dostawczaka znajomego, pojeździ sobie dziś i jutro i cały przyszły tydzień w okolicach Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech się cham trochę