Wpis z mikrobloga

Mireczki, parkuję swoje W126 w garażu podziemnym, wynajmuję tam miejsce, jednak nie mieszkam na tym osiedlu. Samochód jak już tam postawię to stoi kilka tygodni. Już drugi raz ktoś na obiektywnie prawidłowo zaparkowany samochód nakleił mi nalepkę typu "mandat karny", poprzednio na innym samochodzie, teraz na W126. Zastanawiam się o co chodzi. Zainstalowałem kamerkę, ale czy to nie jest metoda na kradzież samochodu - ktoś nakleja by sprawdzić jak szybko zainterweniuję? Słyszeliście może o czymś takim? Szczęśliwe mój kolega parkuje na tym samym parkingu (jego wykluczam jako naklejacza), dlatego o wszystkim dowiaduję się szybko. #motoryzacja #kradziez #mercedes
  • 16
@PorscheDlaUbogich: Czy ktoś z sąsiednich miejsc parkingowych Cie widział jak parkujesz i wychodzisz? Generalnie ja bym obstawiał "somsiada" ale tylko obraz z kamery prawde Ci powie bo równie dobrze może byc to kulawy pies.
@sexlord: Kiedyś zagadałem z ludźmi z sąsiedniego miejsca, kilka razy mnie tam widziano. Tym niemniej mogę jeździć komunikacją, gdy samochód stoi albo mieć 2 samochody i 2 miejsca - W126 jest po remoncie, nie wygląda na daily
@SpalaczBenzyny: są linie i się w nich mieści, a obiektywne, dlatego że nie tylko ja uważam, że nie powinien być dla nikogo uciążliwy - stoi tak, że sąsiedzi obydwu miejsc mają pełną swobodę
@cotosietutajstanelo: Możliwe, może ja mam po prostu zboczenie na punkcie tego samochodu i myślę, że nie wygląda na opuszczonego.
@SpalaczBenzyny: Mój tok rozumowania jest taki - jeżeli zdjąłbym naklejkę nie w ciągu kilku godzin, a dopiero po kilku dniach to mogłoby to oznaczać, że w razie kradzieży brak samochodu zobaczę też dopiero po kilku dniach.
PorscheDlaUbogich - @cotosietutajstanelo: Możliwe, może ja mam po prostu zboczenie na...

źródło: comment_89OYvNytb3NYPhMJX8tDrI68v40w4Kcw.jpg

Pobierz