Wpis z mikrobloga

Z racji ostatniej afery z czarnoskórym gościem który uwiódł i przeleciał dziewczyne z Rzeszowa postanowiłem zrobić eksperyment na #tinder zeby sprawdzić jak bardzo będzie pożądany przez białe polki,znalazłem fajnego dindu, zrobiłem zajebisty profil i dałem opis few days in poland ( ͡° ͜ʖ ͡°) od wczoraj wieczór mam już kilkadziesiąt par, dzisiaj jak się #!$%@? zaczynam pisanie. Owoce pracy poznacie za kilka dni. Chętnych będę wołał #podrywajzwykopem
  • 72
  • Odpowiedz
@salach: a co cie interesuje kto z kim wchodzi do lozka. Kazdy ma swoj rozum, nudzi ci sie cxy nie masz w ogole swojego zycia. Daj zdjecie atrakcyjnej murzynki i zleci sie stado frajerow takich jak ty.

Zwal se to ci przejdzie
  • Odpowiedz
hehe, beka. To ja zrobię równie wyjątkowy i oryginalny eksperyment i wrzucę fotę jakiejś azjatki, ciekawe czy polskie bolce polecą xDddDdD


@iEarth: Nie odróżniasz azjatek od czarnych?
  • Odpowiedz
@iEarth: jak #!$%@? śmiesz. Polscy mężczyźni to potomkowie husarii! Szlachetna brać z zasadami! A wiadomo, że klucz i kłódka i blablabla
  • Odpowiedz
@salach: Być może to będzie szok i niedowierzanie, ale: tak, jest na świecie grupa ludzi płci obojga, która lubi ONS i chętnie przeleci osobę innej rasy.
  • Odpowiedz