Wpis z mikrobloga

@JanuszBizn3su: Oby tak było jak piszesz, miałem czas wejść w crypto do końca 2017 roku, wiedziałem że górka, ale trudno, dopiero wróciłem do kraju/domu w Kwietniu, nie chciałem czekać aż do Kwietnia bo wierzyłem że mi odjedzie pociąg jak nie wejdę do końca roku. Dlatego kupiłem po 3,60$, włożyłem tylko w jedną walutę bo tylko w nią uwierzyłem. Reszta mi się nie podoba.
@Hometurbator: To jest chyba coś co wszystkich boli. Nie boli nas to że stracimy kasę , tylko to że pociąg odjedzie bez nas :D . Teraz nie ma sensu dokupować wdg mnie. Albo urośnie i zarobimy na tym co mamy, albo spadnie niżej. Ostatnio też szybko kupiłem po 1,5$ żeby mi nie uciekło, po czym spadło do 1$ .
@Wildangel: No właśnie, czuję i wierzę że wrośnie, ale nie dokupię bo bym sobie pluł w twarz jakby spadło do np. 0,5$ i tak stało przez następny rok, a wszystko jest możliwe, może kosztować 30$ a może kosztować 0,3$. Nikt tego nie wie.
@Wildangel: napiszę, tylko tyle, jeżeli ktoś chce sprzedać w tym momencie to popełnia ogromny błąd, a potem i tak odkupi za znacznie wyższą cenę, w krypto wszedłem w lutym zeszłego roku i od tamtego czasu bardzo dużo się nauczyłem, w pewnym momencie iota oderwie się od btc póki co podąża za nim, ogólnie kwiecień będzie tym miesiącem w którym zaczniemy odbijać, jeżeli btc w przeciągu 2 dni nie spadnie poniżej 6400
@JanuszBizn3su: Ja jestem zielony tak jak większość inwestorów iota, popatrz na fora kto kupuję iote, zieloni i pseudo gracze niby doświadczeni to pewnie z 80- 90%, reszta to rekiny i właściciele samej ioty. Tak więc to co myślę ja to i myślą inni iotowcy, a od nas samych zależy cena, ja tylko różnie się od większości że hodluję minimum aż do wyjścia na 0 lub do zdechu całkowitego ioty. Zrozum januszu
to ja może napiszę jeszcze raz to, że jeżeli w przeciągu dwóch dni btc nie spadnie poniżej 6400 to znaczy, żę 6400 było odwróceniem trendu, a jak spadnie to kolejny dołek już na 100% będzie odwróceniem trendu, tak czy siak w połowie kwietnia wszystko zacznie się zmieniać, a ty wkrótce zobaczysz, że miałem rację, nawet jeżeli ktoś wie co się stanie i opowie o tym w tv to przeciętny zjadacz chelba, który
@JanuszBizn3su: No ja jestem jak małe dziecko w lesie w takim razie, bo nie wiem czy wszystko nie spadnie jeszcze ze 2 razy, czy zacznie wrastać i skoczy znów całe krypto do 800+ miliardów $ na market capie. Nie wiem tego i nigdzie tego nie mogę znaleźć ani sensownego i logicznego przewidzenia co się faktycznie stanie. Za dużo różnych opcji, wyznaczników itd. Z kryptowalutami jest jak z wojną, nigdy nie wiadomo
@Hometurbator: jak kiedyś będziesz miał chęci do nauki to być może zrozumiesz jak to wszystko działa i wtedy już będziesz potrafił pewne rzeczy przewidzieć, o dziwo w żadnym filmiku na yt nic nie było o tym czego się nauczyłem w ciągu ostatnich paru miesięcy
@JanuszBizn3su: Youtube, facebook i inne typowe miejsca popularne to nie za bardzo można tak się czegokolwiek nauczyć. Najlepiej książka,audiobook jakiegoś wybitnego Amerykańskiego (bo oni wiedzą najlepiej o giełdach) profesora ekonomii o giełdach. Krypto to nowa dziedzina, działa podobnie, wręcz identycznie jak giełda o której piszę się książki od 1900 roku, wszystko podobne, tylko wahania i cyferki inne. Nie licz że dowiesz się czegoś od kogoś o krypto, tutaj do wszystkiego trzeba