Wpis z mikrobloga

@NiePytajMnie:

Chcę podziękować wszystkim Polakom za ograniczanie i ocenianie mnie i innych dziewczyn z góry.Przez wasze #!$%@? stereotypowe myślenie choruję na depresję i lęki.

Wiadomo że często fanów mangi i anime kręcą małe dziewczynki


Nie dostrzegasz tutaj żadnej hipokryzji czy jesteś kolejnym zielonym trollem?
Dorzucam taką ciekawostkę, trochę w temacie:

In Japan, women had traditionally been expected to marry at a young age and those who were unmarried after the age
@Agnaktor: Ta dziewczyna dobrze pisała i dostała bana ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do 25 roku życia to raczej dziewczyna a nie kobieta a takie memy tworzą chorzy mężczyźni i pedofile z kompleksami.A to święto jest słabe i jest kolejnym krzywdzącym stereotypem
@Malinowa_77: bana dostała za multikonto, a nie za dobre pisanie. W dodatku dobrego pisania to tam za dużo nie widzę.
A teraz podsumujmy:
1. ten mem to jest jakiś #rakcontent napisany w piwnicy przez kogoś, kto płeć żeńską widuje jedynie na obrazkach. Albo (co bardziej prawdopodobne) #rakcontent napisany z założenia niepoważnie, celem wywołania #boldupy albo nawet #shitstorm, co jak widać nieraz się udaje :)
2. jeszcze raz odsyłam do wpisu
@Agnaktor: o, kolejna zbanowana? Spoko, mogę poczekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekaw jestem, ilu spotkała fanów mangi i anime, których kręcą małe dziewczynki, oraz jak duża jest ta grupa "wszystkich Polaków, którzy oceniają ją z góry"? W szczególności, czy są to w ogóle wielkości niezerowe? ¯\_(ツ)_/¯