Wpis z mikrobloga

wiem zielonka. Założyłem te konto bo nie dam tym zwierzętom $ bym im pocisnąć.

słuchaj oszczatus wyjaśnij mi jedną rzecz jak ta twoja chora główka działa? 90% twoich widzów mówi tobie prawdę na temat twój i tego zwierzoka nie będę wymieniał teraz konkretnie co i jak bardziej interesuje mnie to, że 10% jest pozytywnych np.' FAJNA Z WAS PARKA, ALE TA MARLENKA JEST ŚLICZNA, RAFAL JESTEŚ INTELIGENTY JAK NIE PIJESZ ' i to akurat wychwytujecie i łykacie jak pelikany i wy serio myślicie ze jesteście fajni. To jest w sumie aż creepy. Gościu gnijecie! Morda ci gnije bierzesz jakieś leki na ropienie z mordy bo jej wylizałeś kuciapę obrzydliwą nie mytą. Nie goisz się masz jakieś zakażenia skórne w ok. intymnych od stosunków z tym brudnym chorym stworzeniem mimo tych faktów ty nadal potrafisz powiedzieć, że jesteś kimś, że jesteś lepszy od widzów czy ludzi pracujących (czystych, zdrowych psych.) bo nie wstajesz rano do pracy.
WTF CHORY POJ....IE jak działa ta twoja głowa ?
Teraz moja prawda na twój temat i tego chorego umysłowo stworzenia. Słuchaj zaszczany menelu bez czci godności i honoru bez kręgosłupa moralnego wypłukany z emocji wstydu ludzki chwaście NIKT ciebie nie szanuję ja się dziwię, że znajdują się ludzie którzy ulegają twojemu żebraniu i dają ci te żetony za bycie żulem choć oboje wiemy, że nawet zboczeńcom z su się znudzicie lub zrazicie ich do siebie jak każdego człowieka z którym masz/macie do czynienia pier....one zwierzaki. Żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie gdzie widzisz siebie jako szanowanego celebrytę, a jesteś chorym umysłowo leszczem 40kg mitomanem i ciężkim alkusem bez przyszłości. pamiętaj, że za w pełni świadome wykorzystywanie chorej umysłowo szmatki karma wróci TFU Tobie na fejsa i przechodzę do twojego zwierzaka śmi....arzu, który zabił ojca i nie był na jego pogrzebie.

Marlenka jak patrzę na ciebie dłużej niż minute moja twarz wykrzywia się z obrzydzenia jesteś największym ścierwem jakie udało mi się zobaczyć przez 25 lat życia . Jesteś poważnie zacofana w rozwoju i upośledzona co nie pozwala tobie nawet na dbanie o higienę czy normalne codzienne czynności jak makijaż czy gotowanie lecz jesteś przy tym niesamowicie roszczeniowa "ja chce to ! ja chce tamto " a zasługujesz jedynie na codzienne katowanie do nieprzytomności i tylko to tak na prawdę chcemy oglądać(przynajmniej ja). Moim zdaniem jesteś na złych lekach psychotropowych lub powinnaś takowe zacząć zażywać bo skończysz w Choroszczy do tego wszystkiego dochodzi fakt, że jesteś niezdrową nimfomanką i powinni cie wysterylizować zanim złożysz jajka to są fakty świrusko nie wiem jak bardzo musisz być naiwna i tępa, że uwierzyłaś że jesteś ładna ? te zdj na insta XD XD największemu wrogowi nie życzyłbym takiego czegoś jak ty i nie dziw się że będziesz bita do końca życia bo tylko do tego się nadajesz krzykliwa chora umysłowo smutna kretynko która szczyci się tym, że nic nie robi i myśli, że to sukces. "POCIUPCIAMY SIĘ POCIUPCIAMY SIĘ "- jesteś obrzydliwa i ja szczerze mówią zutylizował bym cie bo nie masz prawa żyć.

Generalnie @Rafal-Kowalyk jeśli chcesz wkupić się w łaski widzów ponownie musisz ją bdsmować dzień w dzień i stream w stream lub zostawić te ścierwo bo niedługo skończysz jako bezdomny żul pod mostem. Mitomanie i serio nie wiem jak możesz myśleć, że Ty masz laskę i szczycić się "ciupcianiem" upośledzonego ścierwa ze schorzeniami psych. z iq 30. To Ci oświadczam, że nie bo to jest zwierzę z resztą ty i tak jesteś impotentem, więc obudź się rzuć to coś albo pizgaj dzień w dzień i to mocnoooooooo. Taka jest prawda właśnie bo tego chcemy oglądać PREZESIE phiiii....
GNIJĄCE BRUDNE ŚMIERDZĄCE CHWASTY BEZ PRAWA DO ŻYCIA TFUUUU

#rafatus #marlenka #patostreamy @Rafal-Kowalyk
  • 7