Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: to akurat prawda, że wygaduje rzeczy, które nie podobają mi się tak samo albo może bardziej niż Vitalikowi ale to nie znaczy, że nie ma prawa wystąpić na konferencji. Buterin pokazał, że jest dyktatorem i chciałby stosować cenzurę. A jeżeli to jest Satoshi Nakamoto to co?
Gdybać sobie można, niech się podpisze kluczem


@Smule: zakładasz, że jest kompletnie szlony? Może ma powody, żeby nie udowadniać teraz a kiedyś sprawi, że takie buteriny stracą kompletnie twarz.
@megaloxantha: Ciekawe czy Vitalik na serio się interesuje tym, że jakiś herbatnik udaje Satoshiego czy chciał się po prostu na kimś wyładowac za to, że jego projekt powoli osuwa się w dół.

Ja mam szczerze #!$%@? kim jest prawdziwy Satoshi, BTC już od dawna żyje własnym zyciem i przerasta wyobraznię twórcy/ twórców.

Jak dla mnie to ludzie, tacy jak Mike Hearn, Gavin Andersen czy prawdziwy Satoshi (jeśli jest aktywny) mogą #!$%@?ć
@Ranger: zmieniło by się bardzo dużo, siłą BTC jest anonimowość twórcy, zobacz jak głupi tweet, informacja od Vitalika potrafi zaniżyć kurs, w ubiegłym roku 4Chan zrobił Death Hoax o śmieci Vitalika i kurs spadł momentami do kilku dolarów.
W Bitku nie ma kogoś kto by mącił, hajpu nie robi twórca tylko użytkownicy.
bo zapraszanie na konferencję oszołomów marnuje czas wszystkich, to tak jakby zrobić konferencję na temat inżynierii genetycznej i zaprosić kreacjonistę. Dlatego się zdenerwował.


@megaloxantha: a wiesz co to jest "double speak" z Twojej strony, jak nie pozwalano spamować r/bitcoin przez Rovera Vera i jego fanatyków to krzyczeliście, że to cenzura Core.
Bo zapytał dlaczego oszust jest na konferencji? XD


@niepodszywamsiepodbiauka: posłuchaj jeszcze raz, powiedział: "Dlaczego pozwala się temu oszustowi mówić na tej konferencji?" Po pierwsze nie ma dowodów, że to oszust a po drugie nawet gdyby był oszustem to powinien mieć prawo wypowiedzieć się. On nie spamuje. On nie zabiera wiele czasu, nie zepsuł całej konferencji w przeciwieństwie do tego co robili zwolennicy bikasza na r/bitcoin.
@pawlo74: To jest konferencja gdzie każdy siedzi i musi słuchać takiego wrighta przez kilkanaście minut, a na subreddicie bzdury (wg subiektywnej oceny) wystarczy zignorować.
Nikomu by nie przeszkadzało jakby blockstream sobie robił konferencje gdzie zapraszani byliby tylko small blockerzy
@pawlo74: Spam ma ścisłe określenie i dotyczy treści reklamowych lub powtarzania tego samego.
Treści można segregować wg. tematu a nie wg poglądu na jakiś temat. Czyli można powiedzieć że na tym subreddicie nie będzie dyskusji na temat skalowania w ogóle a na takie coś przeznaczyć inne miejsce. Ale usuwanie jednej opinii na temat skalowania to już zła cenzura która zabija dyskusję.