Wpis z mikrobloga

Jestem Bogiem! Rozumiesz? BOGIEM! Udowodnij mi, że nie, a ja jadę na konferencje pogadać, elo!


@niepodszywamsiepodbiauka: robisz dokładnie to co banksterzy, z góry zakładasz, że ktoś jest winny i każesz udowadniać im swoją niewinność. Tak jak oni każą nam udowadniać, że nie ukradliśmy pieniędzy, które mamy.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Jeżeli ktoś się podaje za kogoś kim nie jest, albo podaje tezy i teorie skrajnie sprzeczne z powszechną wiedzą, to ciężar dowodu ciąży na nim i dopóki tego nie udowodni, jest oszustem. Ataki na Dascoina to też banksterka robi? W końcu powiedzieli, że są kryptowalutą, nie?
  • Odpowiedz
Ataki na Dascoina to też banksterka robi?


@niepodszywamsiepodbiauka: atak bezpodstawny jest niegroźny, banksterzy atakują bitcoina ale rynek weryfikuje prawdę. Buterin chce stosować przemoć tak jak banksterzy na nas. A my stosujemy nie inwazyjne rynkowe sposoby, atakowaliśmy też Onecoin i rynek zweryfikował.
  • Odpowiedz
@megaloxantha: zobacz co my tu robimy dlaczego pozwalasz mi pisać w Twoich wpisach a ja Tobie w moich? Dlatego, że mamy zasady nie siłowe, niech wszyscy inni ocenią kto ma rację. A Vitalik chce siłą zamykać ludziom usta, chce wyrzucać z konferencji. Dyktator dlatego nienawidzę cenzorów to ludzie, którzy stosują przemoc. Ja pamiętam trochę komunę i cenzurę za komuny.
  • Odpowiedz
Craig ma doktorat z teologii ¯_(ツ)_/¯


@megaloxantha: kim jest ten małolat? Z racji chociażby swojego wieku powinien powstrzymać się od takich komentarzy. Czy on w ogóle ma cokolwiek? Jakąś szkołę? O doktoratach nie wspomnę pewnie nie ma kompletnie nic, to dzieciak rozwydrzony przez własnych fanatyków i kasę.
  • Odpowiedz
@Smule: wszyscy fachowcy, których słucham i z którymi zgadzam się przeważnie we wszystkim za bardzo próbują przekonywać mnie, że to oszust. Za bardzo zależy im na tym aby mnie przekonać, ja widzę to jako zwykłą propagandę. Gdyby on faktycznie był oszustem, już dawno każdy zajął się swoimi sprawami i zapomniał o nim. Ignorowaliby uzurpatora a oni nie ignorują go dla mnie jest jasne, że oni chą oszukać mnie. Oni po prostu
  • Odpowiedz
@Qiudo:

zmieniło by się bardzo dużo, siłą BTC jest anonimowość twórcy, zobacz jak głupi tweet, informacja od Vitalika potrafi zaniżyć kurs, w ubiegłym roku 4Chan zrobił Death Hoax o śmieci Vitalika i kurs spadł momentami do kilku dolarów.

W Bitku nie ma kogoś kto by mącił, hajpu nie robi twórca tylko użytkownicy.


Do kilku dolarów? Czego to umysł bajtkojniarza nie wymyśli xD
Kliko - @Qiudo: 
 zmieniło by się bardzo dużo, siłą BTC jest anonimowość twórcy, zoba...

źródło: comment_VSKc1pBtokSW4cDEJLVoy0osw6PpZoOJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kliko: powiedziałem momentami, długie wykresy nie uwzględniają kilku minutowych knotów.
Poza tym jak rusek napisze że porzuca ETH to cała ta piramidka #!$%@? bo Ethereum nie żyje własnym życiem jak bitek.
  • Odpowiedz
@Qiudo: @Kliko: Spaść spadło ale tylko na kilka sekund. Ktoś na gdaxie zrzucił dużą paczkę, poszła likwidacja longów i kurs spadł na kilkadziesiąt centów.

https://www.google.pl/amp/s/www.cnbc.com/amp/2017/06/22/ethereum-price-crash-10-cents-gdax-exchange-after-multimillion-dollar-trade.html

Wpisz sobie zresztą gdax flash crash, duża drama była wokół tego swego czasu. Na koniec chyba gdax spłacił tych, którzy potracili kasę.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: ja się z nim zgadzam w kwestii tego co mówi o bitcoinie i tym czym jest i będzie. Nie zgadzam się natomiast ze sposobem dojścia do celu. Nie chcę ryzykować, chcę wolniutkimi krokami dojść do takiego celu o jakim on mówi. Przede wszystkim zgadzam się z tym, że to co on zrobi z jego milionem BTC to jest tylko jego sprawa. Ja też jestem bitcoin maksymalistą tak jak on i
  • Odpowiedz
Wpisz sobie zresztą gdax flash crash, duża drama była wokół tego swego czasu. Na koniec chyba gdax spłacił tych, którzy potracili kasę.


@Smule: Oczywiście, wiem o tym doskonale. Sam nie raz o tym pisałem. Jest tylko jeden szkopuł...


Jak już ustalicie, na której giełdzie był flashcrash spowodowany rzekomą śmiercią Vitalika, to dajcie znać.
Kliko - > Wpisz sobie zresztą gdax flash crash, duża drama była wokół tego swego czas...

źródło: comment_BGxJ1UvhYec7MtEJAAGcEWXHHqgeZA7K.gif

Pobierz
  • Odpowiedz