Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sam jestem kibicem i to jest nienormalne, by odbierać komuś życie za barwy klubowe. Ja rozumiem jeszcze ustawki, jak się biją w lesie, bo chcą sami, to niech się biją, ale takie coś to już jest gruba przesada. A sprawa dotyczy też 18 latka, który był za Cracovią i 10 typów go napadło, zabili i odcięli rękę. #wislakrakow #ekstraklasa
Pobierz KociTata - Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sa...
źródło: comment_72xfc6VxNH0wC5SJfMNlqs3mshw54yYQ.jpg
  • 48
@Elbrus: Akurat jestem za Legią Warszawą i mieszkam w mieście, gdzie jest tylko Widzew Łódź. Pracowałem z ludźmi, który byli za Widzewem, wiele razy miałem styczność z ludźmi z Widzewa. Gadałem z jednym takim człowiekiem, który przyznał szczerze, że jeździ na ustawki (i tak wyglądał) i powiedział mi, że to jest hańba dla kibola, jak pobije osobę z przeciwnego klubu, który mu nic nie zrobił, ani nie wyzywa klubu, ani sam
@KociTata: tlo jakiś gang listonoszy czy kurierów? Z torbami do zdjęcia.
@inspektor_erektor: bzdura. mordercy to śmieci niezależnie od światopoglądu. Jeśli ktoś powie, że nie, sam jest ich pokroju. Obracam się w środowisku "narodowym" i to, że ktoś jest autentycznie potolem, naziolem i #!$%@?, automatycznie wypiera go z tej ekipy. Naziole i przestępcy trzymają się raczej ze sobą.