Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sam jestem kibicem i to jest nienormalne, by odbierać komuś życie za barwy klubowe. Ja rozumiem jeszcze ustawki, jak się biją w lesie, bo chcą sami, to niech się biją, ale takie coś to już jest gruba przesada. A sprawa dotyczy też 18 latka, który był za Cracovią i 10 typów go napadło, zabili i odcięli rękę. #wislakrakow #ekstraklasa
Pobierz KociTata - Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sa...
źródło: comment_72xfc6VxNH0wC5SJfMNlqs3mshw54yYQ.jpg
  • 48
w takiej Łodzi gdzie też są dwa kluby które siebie nienawidzą nie ma takich sytuacji że latają z maczetami i się zabijają.


@Elbrus: byś się zdziwił. I w Łodzi w tej chwili powoli zaczyna dochodzić do takich sytuacji.
@InspektorDupa: @KociTata: Ten Miłosz nie był przypadkową osobą, znałem gościa osobiście, w dzieciństwie, tj. wczesnej podstawówce się nawet przyjaźniliśmy. W młodym wieku wpadł w bardzo złe towarzystwo, tagował osiedla, handlował, latał z maczetami. Na jego facebooku był w tle (o ironio) tekst: "Walczymy za pasy i cóż, nie jeden już zakrwawił się przed to nóż". Słyszałem plotki, że kogoś sypnął. Czyli prosto mówiąc - za nic mogą ci #!$%@?ć czy
Ci ludzie


@KociTata: Ci małą literą się pisze w tym znaczeniu, boszzz.....

osądzeni na grube lata


Chyba raczej osadzeni na grube lata? Chyba że będą ich osądzać przez grube lata aż w końcu wypuszczą? Hę?

18 latka


18-latka lub osiemnastolatka
@Elbrus: @peetee: W Łodzi "latanie ze sprzętem" zaczęło się ok 5 lat temu niestety... Z tym, że w Łodzi obrywały osoby "zainteresowane" tematem. Nie było nigdy sytuacji, że dostał ktoś postronny. Jako, że sytuacje z maczetami tez już przeszły wszelkie granice, osoby decyzyjne z Widzewa i ŁKSu postanowiły się dogadać w kwestii używania sprzętu i od kilku miesięcy jest już spokój.
Ogólnie sytuacja w Łodzi sie już uspokoiła.