Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sam jestem kibicem i to jest nienormalne, by odbierać komuś życie za barwy klubowe. Ja rozumiem jeszcze ustawki, jak się biją w lesie, bo chcą sami, to niech się biją, ale takie coś to już jest gruba przesada. A sprawa dotyczy też 18 latka, który był za Cracovią i 10 typów go napadło, zabili i odcięli rękę. #wislakrakow #ekstraklasa
Pobierz KociTata - Mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną zatrzymani i osądzeni na grube lata. Sa...
źródło: comment_72xfc6VxNH0wC5SJfMNlqs3mshw54yYQ.jpg
  • 48
@KociTata: @Elbrus: @ZOOT: @NorskArisk: @m1sti: @zapster: @terwer358: @Nefju: @michal_0107: Temat jest ciężki, ale trzeba o tym głośno powiedzieć że kibice spod znaku Cracovii jako pierwsi w Polsce zaczęli na większą skalę używać noży, maczet itp. by nie zostać wypartym przez Wisłę. Wisła była zmuszona odpowiedzieć tym samym, no i do teraz mamy jak mamy. Jak dla mnie "przedłużacze rąk" to frajerstwo, tak samo
@roben92: No i co z tego, że pierwsi? Mówisz o zdarzeniach z przed dwudziestu lat a ci się tną nawzajem dalej. Jak znaczenie ma teraz kto zaczął?
Dobrze chociaż, że między sobą.

Szkoda tylko, że decyzją o mocnym zaostrzeniu przekazu (mam na myśli i maczety i to co się dzieje na meczach) "kierownictwo" Wiślaków jest na najlepszej drodze do zniszczenia ultras u siebie. Czyli to co w całej tej kibolskiej zajawce
@toshie: Ok, czyli co? Mają sie Wiślacy dać wycinać? Widocznie sprzęt jest ok skoro wielcy antysprzętowcy z Poznania i Gdynii akceptują to że ich zgoda spod znaku KSC zaczęła biegać z "przedłużaczami rąk". W sumie jakie to KSC bardziej powinni się nazywać Klub Sportowy AntyWisła S.S.A a nie KSC.