Wpis z mikrobloga

@Zoxico: Hah, prawda :D Rysuję w sumie głównie dla innych. Jeśli nie na zamówienie, to zazwyczaj do sprzedania~
Za mało mam czasu, niestety, na rysowanie tak o, dla siebie :'))
@Ranfun ja dla innych bym nie umiał :D ilekroć miałem narysować coś na czyjeś życzenie to wychodziło zupelnie nie tak jak chciałem i w ogóle mniej mi się chciało :d Ale terwz czasu brakuje nawet na rysowanie dla siebie, niestety
A co przeważnie rysujesz na zamówienie? :)
@Zoxico: Właśnie dlatego większość moich jest rysowana na sprzedaż, haha :D Rysuję co mi się podoba i po prostu wystawiam :) Ludzie lubią kupować postacie, stworki, designy smoków etc. Wyobraźni mi nie brak :D

Zależy gdzie :P Gdy byłam jeszcze aktywna na dA, najczęściej były to różnego rodzaju smoki. Miałam sklep w grze przeglądarkowej z lwami przyciągał ogrom ludzi szukających kogoś, kto narysuje im ich lwa. Gra ma forum dla roleplayerów,
@Ranfun: Aa, na tej zasadzie! :D W sumie spoko. Myślałem, że przeważnie to ludzie zamawiają coś u ciebie i ty to realizujesz. Heh, tyle pomysłów z czasu tak mało - skąd ja to znam :D Pół mojej tablicy korkowej mam zapełnione pomysłami na animacje, które bym narysował xd

Oo, brzmi nieźle :D Chociaż przez swój charakter przyciągało pewnie sporo dziwnych typów. Porzuciłaś to z braku czasu? :)

Współczuję xd znam to
@Zoxico: Kiedyś, tak. Teraz za mało czasu mam, żeby dalej tak aktywnie w tym siedzieć :) Jeśli ktoś mnie pamięta i się zgłosi, narysuję. (Odnośnie dziwnych osób, nawet nie wiesz jak wiele... xD Nie przeszkadza mi ogrom rzeczy, ale są jakieś granice.)

Setki szkiców, z czego w tym roku skończę może 10 do 20 :') Mam parę giga plików porozrzucanych po folderach, haha.

Masz swoje prace gdzieś, gdzie można na nie
Ranfun - @Zoxico: Kiedyś, tak. Teraz za mało czasu mam, żeby dalej tak aktywnie w tym...

źródło: comment_mTuizsr93w13vBCQ2zVxnnXyam2dEG2W.jpg

Pobierz
@Ranfun: Ja może kiedyś zacznę. Ale najpierw musiałbym nabrać lepszej wprawy w posługiwaniu się tabletem ^^" Póki co używałem dość rzadko, ale złapałem zajawkę niedawno znowu, to może tym razem coś z tego będzie :) I tak zrobiłem chyba jako taki postęp. Chociaż teraz chciałbym własnie w animacje pójśc, bo od dawna mi się to marzy.

nawet nie wiesz jak wiele... xD

Skisłem mocno xD Wyobrażam sobie, bo domyślam się jak
@Zoxico: Powodzenia ;D Nie będę komentować moich początków z tabletem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyglądało, jakbym cofnęła się do podstawówki. Grunt, to ćwiczyć.

Nie mam nic do większości dziwności. Rób co chcesz, lub co chcesz, o ile nie krzywdzisz tym innych. Ale ilość naprawdę irytujących osób, z którymi musiałam pracować... Porażka. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo cierpliwa i ugodowa jestem, coś musi być naprawdę mocno nie
@Ranfun: Świetnie to ujęłaś xD W sumie u mnie zgadzałoby się tym bardziej, ze zacząłem od rysowania postaci z Niesamowitego świata Gumballa xd Ale to na życzenie akurat. Zajawkę mam, to będę ćwiczył :) Chociaż z czasem ciągle krucho, a pogoda tylko zachęca by się wyrwać z domu :D

No ja też. Dlaczego mielibyśmy kogoś ograniczać czy traktować jako gorszego z powodu jakichś dziwności? Nieźle ci musieli zajść za skórę w
@Ranfun: Robiłam kiedyś commissiony furry i ciągle mam flashbacki do jednego kolesia który nie mógł się zdecydować jak mają wyglądać uszu jego wilka. 2 tyg poprawek ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ogólnie tylko raz odmówiłam komuś commisha bo nie czułam się komfortowo.

@Zoxico: Może jakiś tag by się przydał dla rysujących lub chcących nauczyć się rysować? Można by siebie motywować nawzajem i dawać sobie konstruktywną krytykę.
@Jeleniowa @Ranfun w sumie spoko pomysł :) pewnie paru chętnych by się znalazło. Mam taką wizję, by zrobić to w podobnej formie w jakiej odbywał się #konkursplastyczny - wybieramy (jakoś) temat na dany tydzień i za tydzień w ten sam dzień chwalimy się co nam się udało narysować i wybieramy kolejny temat :) W sensie jakieś takie luźne hasło. Albo każdy rzuca jakimś hasłem i musimy narysować coś, co łączy je wszystkie
@Jeleniowa no właśnie też pomyślałem, że tak łatwiej będzie zorganizować sobie na to czas i się zmotywować :) To z tutorialami (może jakieś skróty klawiszowe też?) dobre w sumie. Chętnie podpatrzyłbym co nieco :) #szkolarysunku jest dobre :D