Wpis z mikrobloga

Za dwa tygodnie minie rok od kiedy spotykam się ze swoim chłopakiem.
Wszystko cudownie, kocham go, on kocha mnie. Wspólnie planujemy przyszłość, chcemy kupić wspólnie mieszkanie do końca roku.
Uwielbiam to, kiedy przytula mnie co ranek i jego pierwsze słowa po obudzeniu to "kocham Cię". ()
W wakacje przyjeżdża jego mama z Ukrainy, żebyśmy mogły się poznać.
Życzę Wam takiej miłości, która mnie spotkała. ()

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #chwalesie
  • 18
Uwielbiam to, kiedy przytula mnie co ranek i jego pierwsze słowa po obudzeniu to "kocham Cię"


@HipopotamEscobara: eeeee....

eh nie lubie być cynicznym pesymistą... ale...
To minie. To co tu opisałaś to jest bardzo przejściowa faza. Wiec takie "życzę wam takiej miłości" to powiedz za rok, dwa. Wtedy będzie mieć wartość.

No offence.
@HipopotamEscobara: po prostu mam problem z postami-radami o słabym gruncie. Potem za ileś od takiego "ale super, bądźcie jak ja" widzę że rozstanie i płacz.
Wiem, że nie musi to dotyczyć ciebie i ogólnie masz prawo pisać co chcesz i wcale nie miałaś tego na myśli. Po porstu widząc takie treści mam ochotę powiedzieć "hłe hłe pogadamy dziecko za rok" a to głupie i stawia tym razem mnie w pozycji "ja
@1788: Odpowiedziałam już powyzej.

@Naxster: Jasne i ja to wszystko rozumiem. Rzecz w tym, że zawsze byłam i nadal staram się być rozsądna i mimo wszystko uważam t za dobrą decyzję. Ja wiem, jak to jest, gdy hormony odpuszczą, gdy motyle przestaną latać w żołądku. Ale serio staram się być racjonalna i mimo wszystko czuję się w jakiś sposób pewna tej relacji - nie mam żadnych kwestii, których nie byłabym