Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Obrazek jest smieszny, ale jeszcze smieszniejsze sa wykopki myslace ze polski rap zatrzymal sie na spiewaniu o biedzie na blokach


@Gamling: Ja tam najbardziej lubię takich agentów, co jako przykład super „intelektualnego” rapu wrzucają Paktofonikę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na reddicie gdzieś trafił się jakiś głupi filmik z Polski, gdzie w tle leciał jakiś uliczny rap. Ktoś napisał na podst. tego, że polski rap to gówno, więc
  • Odpowiedz
łatwo można nagrać dwa gatunki muzyki m.in Disco polo i Rap ponieważ każdy może to nagrać plus są najbardziej popularnymi gatunkami


@T4L1B: niektórzy moi znajomi z gimbazy dalej próbują zostać raperami i nagrywają jakieś gówno co ma 27 wyświetleń na youtube XD
  • Odpowiedz
@lkdd: Jaki fan bednarka? Chciałem ironicznie się odnieść do twojego ironicznego komentarza, który wyśmiewa malkontentów pokroju, że za źle, za dobrze lub zbyt umiarkowanie.
  • Odpowiedz
@Dzolejro: hurr durr tylko metallica i inna kuc muzyka.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie generalizuj, analogicznie moge cie porownywac do zwierząt z kucfestów..
  • Odpowiedz
@Dzolejro: To naucz sie czytac ze zrozumieniem. Chodzi mi o to, ze splycasz caly rap do jednego uliczniaka. Na dodatek przez pare ostatnich lat nie cieszyl sie zbyt dobrym imieniem i popularnością, przez wielu nazywany był łakiem. Ot , teraz inna moda, jest „nowa szkola”
  • Odpowiedz
@pejczi: no z nas dwóch to Ty masz problem z czytaniem, bo napisałem że większość rapsterów to gimby słuchające "artystów" pokroju Kaena który chyba jeszcze mutacji nawet nie przeszedł. Nie że wszyscy.
  • Odpowiedz
@Dzolejro: Rozumiem, ze teza wyciągnięta totalnie z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Tak sie sklada, ze profesjonalnie zajmuje sie SEO i analizami i mam dostep do google analytics wielu artstów i to co mówisz, nie ma totalnie poparcia w rzeczywistosci. Doedukuj się, przecietny sluchacz to mężczyzna w wieku 18-25 przy większosci raperów (robilem swego czasu pewną analize dla dużego domu mediowego).
  • Odpowiedz
@Dzolejro: Prowadząc swój fanpage na facebooku widzisz jaka grupa wiekowa lubi twój profil i klika w poszczególne linki, najczęściej reklamy poszczególnych singli - po prostu udostepniane są narzedzia które zbieraja dane z profili.
Bardzo wygodne jest studio twórców i dane o oglądających na YT, ale jest średnio miarodajne, gdyż cieżko mi powiedzieć na jakiej podstawie google przypisuje wyświetlającego do danej grupy ; być może na podstawie cookies, lub też ślepo wierzy
  • Odpowiedz
@pejczi: niektóre portale (jak np. Facebook) mają ograniczenia odnośnie minimalnego wieku użytkowników i 10-latki tworzą sobie konta z datą narodzin np. 1998, dlatego to nie jest w żaden sposób miarodajne.
  • Odpowiedz