Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W ciągu ostatniego roku spotykałem się z trzema dziewczynami z Tindera. Z pierwszą dziewczyną wylądowałem tylko raz w łóżku, z drugą spotykam się regularnie od pół roku, z trzecią też był tylko raz...

Tak w skrócie wygląda moja historia, te spotkania to prawdopodobnie był mój największy życiowy błąd. U jednej z nich wykryto HIV. Od razu poszedłem na badania. Jutro odbieram wyniki... czekam na wyrok...

Najgorsze jest to, że niezależnie od wyników nigdy nie będę wiedział, czy nawet za 8 lat to nie wróci. Mam 19 lat i piszę ten post tylko po to byście sami z ciekawości poczytali o HIV w internecie i zapamiętali jedno: seks tylko w prezerwatywie.

Niestety ja za późno zrozumiałem co to antykoncepcja... Jutro pewnie po wynikach udam się do psychologa bo sam sobie z tym nie poradzę.
#hiv #aids #zdrowie #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 21
@bisu: No jakby mi tak laska powiedziała, to bym z miejsca jej podziękował. Raz, że choroby, a dwa, zwyczajnie mam lęk przed wpadką xD No a kumpel bzika i tbw xD Wiesz, zawsze uważałem, że to przesada kiedy niektórzy najpierw chcą wyników badań przed pójściem do łóżka, ale teraz to dla mnie nie jest takie dziwne xD Bo stary pomyśl, ten ziomek jakiś czas temu zdejmował plombę 20-letniej lasce, takiej grzecznej
@sil3nt: najlepszym sposobem mieć stałą partnerkę i szukać przygód na boku.

Rozumiem, że czasami zdarza się namiętność i chwila słabości. Jednak trzeba zachować rozum, bo chwilą przyjemności można przypłacić czymś na całe życie.