Wpis z mikrobloga

No to rozpoczynam #projektclio wiec zainteresowanych zachęcam do obserwowania tagu. Tak, kupiłem za 2700 zł Clio 2 z silnikiem 1.4 16v, i jeśli zamierzasz mi dobry człowieku truć ze popełniłem błąd i ze kupiłem #!$%@? auto to zawrzyj twarz.

Jaki jest cel? Zrobic z tego Clio rakietę i piczomagnes. Pierwszym krokiem będą korekty wizualne i drobne naprawy. Ostatnim krokiem będzie zamontowanie tam jednostki 2.0 16v o mocy 186 koni, i próba osiągnięcia 250 koni oraz zarejestrowanie go jako D0 XDDDD. Pomiędzy tymi krokami chce wymienić amortyzatory i poprawić lakier. Pozdro!

#samochody #motoryzacja
d.....i - No to rozpoczynam #projektclio wiec zainteresowanych zachęcam do obserwowan...

źródło: comment_fK4tNDt1q2ctbHgkQswQypOat2UIziCu.jpg

Pobierz
  • 96
@sp0q: Nie nie, ja sobie zdawałem sprawę że na przełożeniu silnika się nie skończy. Jutro jadę wymienić poduszkę pod skrzynią więc może mi el mechanicano powie jakie by były potencjalnie koszta wymiany silnika razem z wymianą pozostałych części które powinny być wymienione. Jak się okaże że to dojdzie do ceny w jakich chodzą Clio Sport 2.0 16V to doprowadzę auto do porządku, spróbuję sprzedać drożej niż kupiłem i będę zbierał na