Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodzę z pewną dziewczyna już pół roku. Z seksem się nie spieszyliśmy nigdy bo ona nie chce. Jakoś to mi nigdy nie przeszkadzało gdyz zawsze były jakieś dłuższe pocałunki i przytulanie itp. Aż pewnego dnia... Jakieś dwa tygodnie temu gdy bylem u niej zrobiło się goręcej no ale że na następny dzień do roboty to musiałem uciekać (mieszkamy dość daleko od siebie, a jej mamuśka jest staroświecka i nie miałem jak zostać) no to wsiadłem w auto i wróciłem. Na następny dzień sobie rozmawialiśmy i ciągle pisała mi że żałuję że pojechałem bo była już gotowa itp. Niestety, po trzech dniach napisała mi, że musimy "przystopować". Zaciekawiło mnie to i zapytałem jej dlaczego. Okazało się że była u spowiedzi i ksiądz jej powiedział że WIĘKSZOŚĆ par która uprawia seks przedmałżeński się rozpada. Teraz nawet całować na randkach się nie chce -,- noz #!$%@? mać, sam jestem katolikiem (nie tylko najważniejsze święta) no ale czy ksiądz musi się we wszystko wpieprzać? Teraz dzięki nie mu czuje że wychodzę jak z koleżanką a nie dziewczyna... Zresztą co on tam jeszcze nagadał że aż tak zmieniła podejście... #!$%@? mać #seks #zwiazki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 64
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Słaba zarzutka, ale jeśli ktoś deklaruje się, że jest katolikiem, winien wiedzieć, że seks przedmałżeński to grzech, a czystość winno zachować się do ślubu i akceptować wszelkie zasady związane z byciem katolikiem.
Wielu ludzi ma taką ciekawą przypadłość- wybieram sobie to co mi pasuje, a to co mi się nie podoba, kontestuję. No nie jest to najbardziej godna naśladowania postawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheKa: Generalnie chodziło o to że nie można traktować drugiej osoby jako przedmiot pożądania, czyli jakieś pettingi, dotykanie, gębokie pocałunki itd. były grzeszne.
  • Odpowiedz
no ale czy ksiądz musi się we wszystko wpieprzać?


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie wina księdza, ona jest głupia ze go słucha, zmień dziewczyne. Ewentualnie powiedz jej, że szanujesz jej zdanie, ale masz swoje potrzeby bo jestes facetem i zapytaj czy nie bedzie miała nic przeciwko jak bedziesz korzystac z uslug kolezanek ;p Jesli jej zalezy, to oleje zdania ksiedza, jesli ksiadz jest wazniejszy - zaoszczedzisz czas.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego właśnie związek z katolikami (dziewczyna) i pseudokatolikami (ty) to porażka. Pierwsi potrafią ślepo słuchać księdza i często zachowują się tak, że niewiele różnią się od członków sekt. No ale gorszym rakiem są chyba pseudokatolicy, którzy stosują sobie różne nakazy i zakazy wybiórczo, szczególnie widać to u kobiet, których "wiara" rośnie wprost proporcjonalnie do wieku. Nagle, z dupy, może stwierdzić, że seksu nie będzie, bo czuje się nieczysta, albo będzie
  • Odpowiedz
ktotaki: >Okazało się że była u spowiedzi i ksiądz jej powiedział że WIĘKSZOŚĆ par która uprawia seks przedmałżeński się rozpada. Teraz nawet całować na randkach się nie chce -,- noz #!$%@? mać, sam jestem katolikiem (nie tylko najważniejsze święta) no ale czy ksiądz musi się we wszystko wpieprzać?

Trzymaj cnotę do ślubu hipokryto. ()
Bardzo dobrze jej powiedział, bo według tej wiary seks przedmałżeński
  • Odpowiedz