Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Serio nie rozumiem swojej różowej, ja jak coś ugotuję to myk i od razu zmywam wszystko. A ona powrzuca wszystko do zlewu i tak leży 2 dni aż wszystko pozasycha. Jeszcze mi gada żebyśmy kupili zmywarkę, kumacie? zmywarka dla 2 osób które nawet nie gotują codziennie, bo jej się nie chce umyć talerza i łyżki po sobie... kolejny grat do małego mieszkania. A w salonie 2 fotele ubrań zawalone jej ubraniami od ponad tygodnia.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 78
@AnonimoweMirkoWyznania: ale akurat zmywarka to fajna opcja nawet przy dwóch osobach ( ͡° ͜ʖ ͡°) my z różowym pakujemy 2-3 dni i wszystko leci na raz bez paprania i z mniejszą ilością wody (chociaż akurat oszczędności wielkiej bym na zmywarce nie szukał chyba że czasu) - szkła się pięknie błyszczą, naczynia wygotowane po mięsie, dodatkowy plus jest taki, że po imprezach sprzątanie to przyjemność ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam mała zmywarkę i obecnie mieszkam z niebieskim i zmywareczka to spoko sprawa. Rozumiem, ze Tobie chodzi o to, ze bałagani, ale to naprawdę nie głupi pomysł. Może z nią o tym porozmawiaj? Ja niebieskiemu mowię „k***wa weź ogarnij po sobie bo ja w syfie mieszkać nie będę” xD i jest spoko :) tylko muszę mu przypominać co jakiś czas ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: O zmywarkę też trzeba dbać, zakup kosztuje, środki kosztują, naprawy kosztują. Jeśli weźmiesz wszystko pod uwagę, to zmywarka jest droższa przy kilku domownikach od zmywania ręcznego. W dodatku jak zbierasz w niej naczynia dłuższy czas to zaczyna śmierdzieć. Może jak jej to tak zobrazujesz, to przejdzie jej ochota na zmywarkę. Też zmywam / sprzątam od razu i nie znalazłem lepszego sposobu na niemęczenie siebie i domowników jeśli o zmywanie chodzi.