Wpis z mikrobloga

@uriel_arch @budus2 Tak, hamuje T stopem lewą nogą, a w dodatku jak hamuje obrotem to właśnie lewą nogą robię obrót. Kurła to jak po paru godzinach to kółko tak wygląda to ile kupię kółek w ciągu sezonu xDD
@skinnydog jak ją przestawić, bardziej do środka? Znasz jakieś ćwiczenia na prawidłowe jeżdżenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wi3rzbek: To normalna sprawa, że hamując rolki się ścierają, bo trą o asfalt czy tam inna nawierzchnie. Dobrze jest regularnie przekładać kółka, aby zachować w miarę równe ścieranie się kółek. Łap poradnik - - > https://bladeville.pl/news/post/jak-dbac-o-kolka-w-rolkach

Jeśli jeździsz i widzisz, że stopy uciekają Ci do środka (pic rel) to od razu się poprawia żeby były prosto. Warto takie techniczne błędy wychwycić i bardziej się skupić na nich aby korygować.
Jedno z
sloneczkozachmurka - @Wi3rzbek: To normalna sprawa, że hamując rolki się ścierają, bo...

źródło: comment_vPtvN4UHWNuJM7nHaqfUSm9UyoyzV3CL.jpg

Pobierz
@sloneczko_za_chmurka właśnie z wiązaniem mam jakiś problem, wiąże na maksa i dzisiaj po 1:40h na rolkach zrobił mi się mały pęcherz od wewnątrznek strony pod kostką, który psuł dalszą jazdę. Nie wiem czy to nieprzyzwyczajona noga czy coś źle robię ¯_(ツ)_/¯
jak ją przestawić, bardziej do środka?


Tak, na razie tylna śruba po środku, a przednia na maxa w bok by szyna poszła na duży palec. Chodzi o to by nogę z balansować starając się przenieść jej ciężar na zewnątrz. Jak w czasie jazdy potrafisz się patrzeć na swoje stopy to patrz jak się odbijasz by równomiernie prawa i lewa noga przenosiła taką samą siłę bo zapewne lewą nogą zaciągasz po asfalcie i
s.....g - > jak ją przestawić, bardziej do środka?

Tak, na razie tylna śruba po śr...
@Wi3rzbek: Jak długo masz te rolki? Mnie obcierały przez jakieś 3 miesiące, ale norma to tak miesiąc. Zależy w sumie też jak często jeździsz i jak generalnie bucik Ci leży. Ja mam dość nieszczęśliwe stopy i proces przyzwyczajenia trwał dość długo.

W każdym razie potrzeba trochę godzin przejeżdżonych, aby liner (to miękkie) się uformował do naszej stopy. To w sumie tak samo jak z butami, np. takie ze skóry - często
@uriel_arch @budus2 Tak, hamuje T stopem lewą nogą, a w dodatku jak hamuje obrotem to właśnie lewą nogą robię obrót. Kurła to jak po paru godzinach to kółko tak wygląda to ile kupię kółek w ciągu sezonu xDD


@Wi3rzbek: h jezdziles a juz umiesz z t stopa i hamowanie slajdem? xd jakim cudem?

5h i tak kółko styrane? WOW..
aż testowo sam spróbuję, brzmi ciekawie


@budus2: To zależy jakie rolki, w Sebach mam na wprost jak fabryka dała i nie ma znaczenia jakie szyny. Ogólnie to ja skręcam szyny w wyścigowych butach bo tu nie ma wyjścia. I przestawia się przod i tył zresztą wszyscy tak robią. Ale w PS S4 również mam mocno skręcone. Standard to szyna pomiędzy duży i palec obok. Trzeba zrobić znak środka na szynie i