Wpis z mikrobloga

ale nie wiedziałem jak się za to zabrać


@budus2: Ale może wcale nie trzeba przestawiać szyny tylko popracować nad odbiciem? Musisz wyraźnie czuć, że odbijasz się z jednakową siłą bo często się zdarza, że lewa noga jest słabsza lub wbrew pozorom prawa noga ale z powodu, że np. jeździsz po ulicy za blisko krawężnika i to powoduje takie trochę asekuracyjne stawianie nogi.
Jak się mocno rozpędzisz i jak najmocniej, najdynamiczniej jak
  • 0
jak ją przestawić, bardziej do środka?


Tak, na razie tylna śruba po środku, a przednia na maxa w bok by szyna poszła na duży palec. Chodzi o to by nogę z balansować starając się przenieść jej ciężar na zewnątrz. Jak w czasie jazdy potrafisz się patrzeć na swoje stopy to patrz jak się odbijasz by równomiernie prawa i lewa noga przenosiła taką samą siłę bo zapewne lewą nogą zaciągasz po asfalcie i
Wi3rzbek - > jak ją przestawić, bardziej do środka?

Tak, na razie tylna śruba po śro...

źródło: comment_0yHcAubio18vdg1iZUx0Qj3rUUwgcSgc.jpg

Pobierz
@skinnydog:

Ja jestem cały czas na etapie regulowania szyny w FR1 z przodu szyne ustawilem tak ze wchodzi mi imbus miedzy srube a szyne do wewnetrznej strony. Jeszcze mam problem z piętą ale mam nadzieje, że w najbliższym czasie uda się to jakoś finalnie ustawić bo już te klucze od seby takie ladace. :P
Ja jestem cały czas na etapie regulowania szyny w FR1


@Greiz: Siema, a po co przestawiasz szynę? Tam jak masz w tych FR oryginalne podkładki to one są za małe i ugniatają szynę/aluminium więc zważ na to. A trochę jeździsz więc pilnuj jak pracują stopy, to pierwsze. Kręcenie szyn to jak zrozumiesz czego oczekujesz od rolek. Ja tu wkleję po raz setny ten filmik, możecie się śmiać ale bez tego nie
s.....g - > Ja jestem cały czas na etapie regulowania szyny w FR1

@Greiz: Siema, a...
@skinnydog Panie ja chcę żeby mi prosto jechało jak jadę na jednej nodze . Mam lekkie płaskostopie.
ps. To że na fsk jeżdżę nie znaczy że kiedyś nie kupię sobie speed. Ogólnie mnie najbardziej na slalom nachodzi. :-)
Panie ja chcę żeby mi prosto jechało jak jadę na jednej nodze .


Nie wiem, nie jeżdżę na jednej nodze, ja raczej na dwóch. xD

Mam lekkie płaskostopie.


A ja mam bardzo krzywe nogi ale butów nie zdzieram więc ustawienia normalne.

ps. To że na fsk jeżdżę nie znaczy że kiedyś nie kupię sobie speed.


Nikt ci nie mówi byś kupił wyścigówy. Te ćwiczenia są ogólnorozwojowe. No nie ma tak, że wychodzisz
@skinnydog ale mówisz żeby przywrócić orginalne ustawienia szyn tak ? Pamiętam że one oryginalnie nie były idealnie na środku lewa była inaczej niż prawa i tak zacząłem kombinować