Wpis z mikrobloga

Fortnite mnie #!$%@?. Przede wszystkim to, że dochodzi do kretyńskich sytuacji, gdzie tylko szczęście decyduje o tym, kto przeżyje na poczatku. Latam po całym budynku i nie ma nigdzie broni, a typ wali do mnie z czego się da i mnie zabija, wczoraj jak miałem grę bez takiej sytuacji (byłem tym razem po drugiej stronie barykady xD) to od razu TOP2. Kolejne gry znowu to samo. Czy PUBG jest taki sam pod tym względem?
#pubg #fortnite

Wkurwia mnie fortnite - kupić pubg?

  • Tak 55.5% (66)
  • Nie, to to samo 44.5% (53)

Oddanych głosów: 119

  • 9
  • Odpowiedz
@rwL_: Może się podobnie zdarzyć, ale nowa mapka ma mieć więcej broni.
Po za tym nie ma idiotycznej losowości w mechanice strzelania.
Polecam, jest trochę bugów, ale daje masę zabawy.
  • Odpowiedz
@rwL_: Wybierz dwie - trzy miejscówki na mapie i w zależności od tego jak leci bus ląduj tam i naucz się sprawnie poruszać po okolicy. Znaj lokalizacje gdzie spawnuje się broń (polecam nie zaczynać od skarbów na poddaszu tylko poszukać shogunów gdzieś na piętrach) poszukaj jakimi ścieżkami się najlepiej poruszać i gdzie można zająć high ground. Casami wiadomo pech, ale jak poznasz dobrze miejscówkę będziesz miał mega przewagę nad ludźmi który
  • Odpowiedz
@rwL_: To może lataj w mniej zaludnione miejscówki jak masz problem żeby pierwszy wylądować i znaleźć broń. Z takich rad to naucz się kiedy najlepiej wyskakiwać z samolotu, staraj się lecieć nad woda lub dolinami i jak widzisz, że ktoś np. ląduje na dachu to ty ląduj na ziemi i na parterze danego budynku na 99 coś znajdziesz przecież.
  • Odpowiedz
@rwL_: śmiało kupuj pubga jak ci się nie spodoba to spokojnie Ci się zwróci jak trochę pograsz i będziesz skrzynki sprzedawał. a co jest lepsze? kwestia gustu pubg jest bardziej "realny" niz fort i trochę inne tempo rozgrywki, fortnite taki bardziej arcade jest, mniej lootowania, gry są szybsze i dynamiczniejsze, pubg za to bardziej taktyczny i jak już wspomniałem realny. Mi osobiście pubg duzo bardziej podpasił.
  • Odpowiedz
@rwL_: stary... przebrnij przez początek fortnite to będziesz miał potem mase frajdy mówie Ci. Co do early padania - czasami jest tak, że padniesz i nic nie możesz z tym zrobić. Moja rada to: warto spadać bezpośrednio na broń, często na dachach, albo gdzieś w widocznych miejscach leżą bronie. Lądujesz na broń i masz już czym się bronić. :D ja zacząłem grać w święta i pierwsze 15 gierek padałem od razu,
  • Odpowiedz
@rwL_: dlatego dobrze jest pograć w oddziałach, zwłaszcza jak masz znajomych, którzy też grają. Wtedy gra staje się ciut "wolniejsza", bo grupki lecą w różne miejsca.

Warto też na poczatku wybierać miejsca na obrzeżach, by na spokojnie trafić na jakieś skrzynki. No i się nie przejmować, bo ta gra jest jednak trochę losowa i raz Tobie się przyfarci, raz rywalowi
  • Odpowiedz
śmiało kupuj pubga jak ci się nie spodoba to spokojnie Ci się zwróci jak trochę pograsz i będziesz skrzynki sprzedawał


@Hollow00: ?? jak mu sie nie bedzie podobać to przecież nie będzie grać by farmić skrzynki xD
  • Odpowiedz