Wpis z mikrobloga

Unikatowe #rozdajo dla koneserów #ekstraklasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robiąc generalny porządek w szafie, natknąłem się na prawdziwą perełkę - koszulkę Rafała Boguskiego (z autografem!) z czasów gry w GKS Bełchatów z sezonu 2006/2007. 23-letni wówczas zawodnik był w bełchatowskim klubie na wypożyczeniu z Wisły Kraków i znacznie przyczynił się do zdobycia przez „Torfiorzy” wicemistrzostwa Polski.
Uważam, że to nie lada gratka, zwłaszcza dla kibiców #wislakrakow (wszak gdyby nie okrzepnięcie Bogusia z ekstraklasową piłką w Bełchatowie, w kolejnych sezonach nie byłoby sukcesów Białej Gwiazdy), ale też innych klubów.
Trykot wylosuję wśród pulsujących, macie czas do końca dzisiejszego dnia.
#belchatow #gksbelchatow
bebeto39 - Unikatowe #rozdajo dla koneserów #ekstraklasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Robiąc generaln...

źródło: comment_lGbZi19macYX5QOh4lv45nOox03dmQCK.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man: Cóż, myślałem o tym. Sam nabyłem ją 10 lat temu w taki właśnie sposób. Ale właśnie, nie uważam by była na ten moment coś warta. Jak już, to może gdzieś w Bełchatowie, Krakowie lub mojej Łomży.
  • Odpowiedz
@appylan: @bebeto39: Fantastyczny to był sezon, Zagłębie z Chałbińskim, Łobo, Iwańskim, Piszczkiem czy Arboledą do ostatnich minut 30. kolejki walczyło z o majstra BOT GKS gdzie szalał Garguła z Carlosem Costlym pod wodzą Lenczyka. Fajnie byłoby znów zobaczyć sezon gdzie dwóch outsiderów walczy ze sobą o mistrza zostawiając w tyle wielkie marki
  • Odpowiedz
  • 5
@emerjot: Ale taka prawda. 2-3 kolejne sezony w barwach Wisły Boguski miał bardzo udane i stanowił o sile zespołu. Zaowocowało to powołaniami do reprezentacji. Karierę zniszczył mu Borysiuk w meczu z Legią w Krakowie - po jego faulu Boguski pauzował sporo czasu, a po powrocie kontuzje trzymały się go kilka sezonów...
  • Odpowiedz
@bebeto39: ok faktycznie, do 2010/11 by się zgadzało, potem 2 sezony w zasadzie grał, a jak wrócił to sukcesy Wisły były już tylko wspomnieniem i tak zostało do teraz
  • Odpowiedz
@bebeto39: Wiele się mówi o talencie Pawła Brożka.Dobrze że trenerzy oszczędzają młodego perspektywicznego zawodnika,ale pytam co z Rafałem Boguskim?Czy jest na tyle dobrze przygotowany do sezonu żeby grać po 80 min w każdym meczu?Boje się żeby się chłopak nie wypali,cała kariera przed nim.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz